Glade Spring, VA

Va.Tech Agricultural Farm

Patrick Henry High School

9/4/2021

Meet Officials

Meet Director:

Mark Love

Meet Referee:

Timing:

Trojan Timing

Race #1

Varsity Girls (High School)

Final Results

Team Scoring Summary

Final StandingsScoreScoring OrderTotalDivision
1ABINGDON HIGH SCHOOL311-3-5-7-151:52:09
2FLOYD COUNTY612-6-8-21-24(29)(32)1:58:41
3JOHN S. BATTLE8711-16-18-20-22(25)(35)2:06:02
4WEST RIDGE HIGH SCHOOL954-10-26-27-28(30)(36)2:06:38
5PRINCETON SENIOR1369-14-33-37-43(47)2:17:10
6GRAHAM14612-17-31-38-482:23:17
7PATRICK HENRY (G. SPRING)16613-23-39-45-462:27:19
8JOHN I. BURTON17619-34-40-41-42(44)2:30:07

Individual Results

AthleteYr.#TeamScoreTime
1MAKALEIGH JESSEEJR391ABINGDON HIGH SCHOOL120:20.9
2ABIGAIL RHUDY 9694TAZEWELL--20:27.6
3ZOE BELSHANJR476FLOYD COUNTY220:46.3
4ALEAH DORN 9388ABINGDON HIGH SCHOOL321:32.8
5CARA TAYLORSR712WEST RIDGE HIGH SCHOOL421:41.4
6JOSIE JACKSON 9390ABINGDON HIGH SCHOOL522:37.3
7NICOLE HOWELLSR481FLOYD COUNTY622:43.3
8CECELIA JOHNSONJR392ABINGDON HIGH SCHOOL722:54.4
9LARAH BLEVINSSO477FLOYD COUNTY823:00.2
10MADISON FISCUSSR650RURAL RETREAT--23:13.5
11ANNA SMITHJR696TAZEWELL--23:25.0
12ASIA COLLINS 9626PRINCETON SENIOR923:25.4
13AYA BOWEN 9706WEST RIDGE HIGH SCHOOL1023:30.0
14KENDALL JARVISSO562JOHN S. BATTLE1123:43.1
15LAUREN PEARCEJR514GRAHAM1224:01.7
16ZOE DAVENPORTJR603PATRICK HENRY (G. SPRING)1324:13.0
17HAYLEY COLLINSJR627PRINCETON SENIOR1424:27.9
18AMAURA LAUDIESO393ABINGDON HIGH SCHOOL1524:43.2
19MADELINE RATLIFFSO568JOHN S. BATTLE1624:49.3
20LINDY SIMERLYSO458ELIZABETHTON HIGH SCHOOL--24:50.2
21ALEXIS LEEDYSO513GRAHAM1724:52.4
22CAITLIN DARLINGSR456ELIZABETHTON HIGH SCHOOL--25:22.9
23ELIZABETH RICHARDSON 9569JOHN S. BATTLE1825:24.1
24HOLLY MOORESR521HAPPY VALLEY HIGH SCHOOL--25:38.7
25KAYLEN FIELDSSO538JOHN I. BURTON1925:43.2
26JAYDEN SISKJR570JOHN S. BATTLE2025:58.8
27GRACE MARRONESO483FLOYD COUNTY2125:59.4
28JULIA CROWDERSR557JOHN S. BATTLE2226:06.4
29KATIE DICKSO604PATRICK HENRY (G. SPRING)2326:12.0
30EMILY COXSO478FLOYD COUNTY2426:12.0
31CAITLIN LAMBERTJR565JOHN S. BATTLE2526:49.9
32ANALIA MALCOLM 9710WEST RIDGE HIGH SCHOOL2627:00.7
33TESS SOMERVELLSO445CHILHOWIE--27:09.8
34COURTNEY GOOD 9709WEST RIDGE HIGH SCHOOL2727:12.8
35SYDNEY CULHANE 9707WEST RIDGE HIGH SCHOOL2827:12.9
36ISABELLA LANDONJR482FLOYD COUNTY2927:26.7
37MARY GRACE DANCYSR708WEST RIDGE HIGH SCHOOL3027:35.0
38MOLLY JONES 9512GRAHAM3127:37.5
39WILLOW DUNFORD 9587LEBANON--27:39.4
40GRACYN CARDERJR520HAPPY VALLEY HIGH SCHOOL--27:40.6
41EMMA WILLIE 9484FLOYD COUNTY3227:43.5
42AVA BANESO623PRINCETON SENIOR3327:44.2
43MAGGIE MILHORNEJR523HOLSTON--27:52.3
44JULEY NIEMINSKISO522HAPPY VALLEY HIGH SCHOOL--28:12.1
45LAYLA CECILSO690TAZEWELL--28:25.9
46MADISON ADAIR 9534JOHN I. BURTON3428:26.1
47SANDI JONESSO563JOHN S. BATTLE3528:26.1
48EMMA MCMILLIANSO711WEST RIDGE HIGH SCHOOL3628:55.6
49ANDREA GRAHAMSR631PRINCETON SENIOR3729:00.4
50RACHEL WHITEJR516GRAHAM3829:14.8
51CLAIRE LACHNIET 9606PATRICK HENRY (G. SPRING)3929:19.0
52OLIVIA BAILEYSO647RURAL RETREAT--30:08.2
53MAKAYLA ANDERSONJR646RURAL RETREAT--30:27.7
54MCKENZIE TATESR545JOHN I. BURTON4031:40.9
55KELSEY STURGILLSO544JOHN I. BURTON4132:03.9
56ABIGAIL ADAMSJR535JOHN I. BURTON4232:12.2
57JENA HOWELLJR632PRINCETON SENIOR4332:32.0
58MAGGIE HOWLANDJR457ELIZABETHTON HIGH SCHOOL--33:01.6
59MAGGIE ADAMS 9536JOHN I. BURTON4433:41.3
60RILEY TROGDONSO608PATRICK HENRY (G. SPRING)4533:46.0
61NATALIE ADAMSSO602PATRICK HENRY (G. SPRING)4633:49.0
62BELLA HESSJR588LEBANON--33:53.9
63CAROLETTA CARDWELL 9625PRINCETON SENIOR4735:08.4
64OLIVIA PENLAND 9515GRAHAM4837:30.6
65LYDIA BREWER 9648RURAL RETREAT--38:21.0
REAGHAN CURDESR455ELIZABETHTON HIGH SCHOOL--DNF
BRIANNA ALRIDGESR537JOHN I. BURTON--DNF
CHLOE INGLESO540JOHN I. BURTON--DNF
PAIGE MACHNICSO633PRINCETON SENIOR--DNF
JAYCEE PRITCHETT 9635PRINCETON SENIOR--DNF
HANNAH SMITHJR636PRINCETON SENIOR--DNF
PAIGE HOLDENSO480FLOYD COUNTY--DNF
CLAUDIA BOOHERJR556JOHN S. BATTLE--DNF
CALLIE FELTY 9558JOHN S. BATTLE--DNF
ANNA GARDNERSO559JOHN S. BATTLE--DNF
CHESSIE TINDALLSO404BLAND COUNTY--DNF
BRENANN VANCEJR459ELIZABETHTON HIGH SCHOOL--DNF
AMANDA BLEVINSSO510GRAHAM--DNF
LAUREN BOOTHESR585LEBANON--DNF
KATELYN BROOKS 8689TAZEWELL--DNF
LAUREN KEENEJR691TAZEWELL--DNF
LEAH KEENE 8692TAZEWELL--DNF
KATIE LARGESO693TAZEWELL--DNF
MADDIE SAWYERS 8695TAZEWELL--DNF
JOSIE WHITTSR697TAZEWELL--DNF
GWEN ROBBINSSR444CHILHOWIE--DNF

Race #2

Varsity Boys (High School)

Final Results

Team Scoring Summary

Final StandingsScoreScoring OrderTotalDivision
1LEBANON461-2-11-13-19(31)(45)1:35:24
2ABINGDON HIGH SCHOOL503-7-8-9-231:35:20
3FLOYD COUNTY654-10-15-16-20(21)(43)1:38:18
4ELIZABETHTON HIGH SCHOOL735-6-17-18-271:39:12
5WEST RIDGE HIGH SCHOOL12714-24-26-29-34(48)1:47:36
6JOHN S. BATTLE16325-30-33-36-39(40)1:53:57
7MARION16512-22-37-44-50(51)1:58:24
8JOHN I. BURTON19528-35-41-42-49(52)(53)2:03:50
9RURAL RETREAT21732-38-46-47-542:12:21

Individual Results

AthleteYr.#TeamScoreTime
1KALEB ELSWICKJR519GRUNDY--17:24.2
2ADAM GIBSONJR438CASTLEWOOD--17:42.7
3DEREK MITCHELLSO581LEBANON117:45.8
4ALEC DECKARDSO575LEBANON217:58.8
5LUCAS BLEVINSSR439CHILHOWIE--18:02.4
6RIVES BOLTWOODSO374ABINGDON HIGH SCHOOL318:04.9
7MILES BALDWINSR461FLOYD COUNTY418:06.3
8RILEY VERNONSO454ELIZABETHTON HIGH SCHOOL518:10.7
9MAX GARNERSO448ELIZABETHTON HIGH SCHOOL618:11.9
10LAN RHUDYJR684TAZEWELL--18:12.4
11GREGORY POISSON 9383ABINGDON HIGH SCHOOL718:24.8
12TODD PILLION IIJR382ABINGDON HIGH SCHOOL818:50.9
13BRAMLEY CHILDRESSJR376ABINGDON HIGH SCHOOL918:54.8
14GARRETT WEAVERSO470FLOYD COUNTY1019:04.2
15ELI TAYLORSO583LEBANON1119:12.5
16DOMENICO BRUZZO-MORELLO 9589MARION1219:12.7
17LANDON HESS 9577LEBANON1319:51.9
18SETH WOLFESO705WEST RIDGE HIGH SCHOOL1419:56.5
19EION MCPEAKSO466FLOYD COUNTY1520:05.1
20ZACK NEAL 9619PRINCETON SENIOR--20:06.8
21ISAAC PASTRANAJR467FLOYD COUNTY1620:14.2
22MASON LEESO442CHILHOWIE--20:14.8
23HOLDEN BELCHER 9599PATRICK HENRY (G. SPRING)--20:16.1
24COOPER JACK 9451ELIZABETHTON HIGH SCHOOL1720:22.6
25COOPER CHINAULT 9447ELIZABETHTON HIGH SCHOOL1820:27.4
26AMBROSE TYSONSO686TAZEWELL--20:32.3
27ETHAN KINGJR579LEBANON1920:34.6
28CARTER NIPPERSR509GRAHAM--20:37.7
29HANK SCHROEDER 9469FLOYD COUNTY2020:47.9
30ANDREW MARTINJR465FLOYD COUNTY2120:53.8
31JACKSON DUTYSR681TAZEWELL--20:55.4
32JERAMY SALKSJR596MARION2220:59.7
33SAMUEL BEASEYSO373ABINGDON HIGH SCHOOL2321:03.9
34DEVIN MENCHACASR704WEST RIDGE HIGH SCHOOL2421:04.1
35GRAHAM WILES 9555JOHN S. BATTLE2521:09.9
36DREW COFFMANSR701WEST RIDGE HIGH SCHOOL2621:13.0
37ISSAC NORRISSR452ELIZABETHTON HIGH SCHOOL2721:58.9
38ROBERT EMERSHAWJR528JOHN I. BURTON2822:13.0
39NATHAN FILETTIJR702WEST RIDGE HIGH SCHOOL2922:15.3
40ZACKARY POE 9554JOHN S. BATTLE3022:18.2
41EMMITT BREEDINGSO573LEBANON3122:46.0
42JACOB HOWARDSO645RURAL RETREAT3222:51.4
43WILLIAM MONKSR553JOHN S. BATTLE3322:59.1
44ELI COATESSR700WEST RIDGE HIGH SCHOOL3423:06.4
45MICHAEL GUZYSO505GRAHAM--23:18.4
46DALTON STURGILLJR532JOHN I. BURTON3523:21.1
47DAKOTA TESTERMANSR598NORTHWOOD--23:24.8
48NOAH BERGER 9547JOHN S. BATTLE3623:25.7
49BRADFORD HURTJR613PRINCETON SENIOR--23:25.9
50WYATT HALLSO593MARION3723:39.7
51NOAH SNAPPSR601PATRICK HENRY (G. SPRING)--23:58.2
52JONAH HAMMANSR642RURAL RETREAT3823:58.9
53DWAYNE MABRY II 9550JOHN S. BATTLE3924:04.2
54BRANDON BUSHONG 9548JOHN S. BATTLE4024:33.3
55PATRICK ANDERSONSO609PRINCETON SENIOR--25:12.2
56BRAYLON MCCONNELL 9531JOHN I. BURTON4125:18.5
57BRAYDEN DUTTONJR527JOHN I. BURTON4225:29.4
58NOAH ZANTOWJR473FLOYD COUNTY4325:39.1
59ISAAC ROBERSON 9595MARION4425:53.7
60HUNTER KING 9580LEBANON4526:19.8
61MICAH HAMMANSO643RURAL RETREAT4626:22.5
62OWEN CHATTERTONSO641RURAL RETREAT4726:57.6
63XZAVIER MCCLINTOCKJR703WEST RIDGE HIGH SCHOOL4827:16.6
64BEN COCHRANESO526JOHN I. BURTON4927:27.3
65MIKEY YOUNGSO688TAZEWELL--28:28.0
66BEN ROBERSONSR594MARION5028:38.1
67LUCA HUBBLE441CHILHOWIE--28:49.9
68CAMERON DRAPERSR591MARION5129:05.6
69AUSTIN GILLIAM 9530JOHN I. BURTON5230:25.0
70CONNOR WALKER 9533JOHN I. BURTON5330:45.9
71CODY HARRINGTONJR644RURAL RETREAT5432:10.0
72JACOB CARROLLSO525JOHN I. BURTON--32:23.6
DANIEL SYBERSSO597NORTHWOOD--DNF
MICHAEL ATHEYJR699WEST RIDGE HIGH SCHOOL--DNF
MALACHI CHRISTIANJR611PRINCETON SENIOR--DNF
XANDER REEDSO620PRINCETON SENIOR--DNF
JERRY REED IIIJR621PRINCETON SENIOR--DNF
CHASE KEITH 9463FLOYD COUNTY--DNF
JACKSON RUBLE 9468FLOYD COUNTY--DNF
RYAN WILLIEJR472FLOYD COUNTY--DNF
JASON WILBURNJR402BLAND COUNTY--DNF
NOAH DAVIS 9549JOHN S. BATTLE--DNF
KODY BROUSSARDSO446ELIZABETHTON HIGH SCHOOL--DNF
JONAH HALLSO449ELIZABETHTON HIGH SCHOOL--DNF
HUNTER HORANJR450ELIZABETHTON HIGH SCHOOL--DNF
BRIAN PRESLEYSO453ELIZABETHTON HIGH SCHOOL--DNF
BRYCE HAVENSJR507GRAHAM--DNF
BLAKE CHAFIN 8574LEBANON--DNF
HAYDEN FERGUSONJR576LEBANON--DNF
OWEN JONES 9578LEBANON--DNF
COLTON ROBERTS 8582LEBANON--DNF
WILL BURKETT 9590MARION--DNF
MICAH DRAPERSR592MARION--DNF
CARSON MCMULLEN 9380ABINGDON HIGH SCHOOL--DNF
HENRY PILLION 9381ABINGDON HIGH SCHOOL--DNF
ASHER TAYLOR 9386ABINGDON HIGH SCHOOL--DNF
REUI YAUJR387ABINGDON HIGH SCHOOL--DNF
CALVIN DOWELL 8680TAZEWELL--DNF
DYLAN GREER 9683TAZEWELL--DNF
NICK TAYLORJR685TAZEWELL--DNF
DRAKE YOUNG 8687TAZEWELL--DNF
NOLAN BLEVINS 9440CHILHOWIE--DNF
CONNOR MURPHYSO443CHILHOWIE--DNF
MATTHEW IRWIN 9396BLAND COUNTY--DNF
SAMUEL KENNEDYSR397BLAND COUNTY--DNF
EION MULLENS 9398BLAND COUNTY--DNF
MATTEW SHIREYSO401BLAND COUNTY--DNF

Race #3

Junior Varsity (High School) Boys

Final Results

Individual Results

AthleteYr.#TeamScoreTime
1COLTON ROBERTS 8582LEBANON--20:33.8
2DRAKE YOUNG 8687TAZEWELL--21:05.9
3RYAN WILLIEJR472FLOYD COUNTY--21:29.6
4REUI YAUJR387ABINGDON HIGH SCHOOL--22:20.7
5HENRY PILLION 9381ABINGDON HIGH SCHOOL--22:25.3
6BLAKE CHAFIN 8574LEBANON--22:40.7
7CHASE KEITH 9463FLOYD COUNTY--25:14.2
8JACKSON RUBLE 9468FLOYD COUNTY--26:28.9
9OWEN JONES 9578LEBANON--27:07.7
10ASHER TAYLOR 9386ABINGDON HIGH SCHOOL--28:03.6
11CARSON MCMULLEN 9380ABINGDON HIGH SCHOOL--28:14.6
12CALVIN DOWELL 8680TAZEWELL--28:24.9
13DYLAN GREER 9683TAZEWELL--31:15.9

Race #3

Junior Varsity (High School) Girls

Final Results

Individual Results

AthleteYr.#TeamScoreTime
1CLAUDIA BOOHERJR556JOHN S. BATTLE--29:42.5
2ANNA GARDNERSO559JOHN S. BATTLE--30:19.9
3CALLIE FELTY 9558JOHN S. BATTLE--32:00.4

Race #4

Middle School Girls (Middle School)

Final Results

Team Scoring Summary

Final StandingsScoreScoring OrderTotalDivision
1BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL312-4-5-8-12(13)(14)1:18:11
2PRINCETON SENIOR483-7-10-11-17(20)(22)1:22:42
3JOHN S. BATTLE591-6-9-19-241:31:36
4SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL9315-16-18-21-231:41:47

Individual Results

AthleteYr.#TeamScoreTime
1LEAH ALTIZER 8475FLOYD COUNTY--12:34.1
2MYLEE JONES 8662SULLIVAN EAST MIDDLE SCHOOL--12:54.1
3ABBY ALLEN 8474FLOYD COUNTY--13:44.4
4SARAH BERG 8698VIRGINIA MIDDLE SCHOOL--14:01.0
5SARA BOWLING 7661SULLIVAN EAST MIDDLE SCHOOL--14:07.7
6MAGGIE MIZELLE 7567JOHN S. BATTLE114:21.0
7EMMA BARNETT 8425BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL214:33.8
8JOSEPHINE THIESSEN 8395ABINGDON HIGH SCHOOL--14:44.4
9CATHERINE THOMPSON 8638PRINCETON SENIOR315:02.2
10AVA STOUGH 6543JOHN I. BURTON--15:07.7
11MADDIE SINGLETON 7433BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL415:25.8
12ELYANNA STEWART 8434BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL515:40.3
13LENNON HARRISON 8561JOHN S. BATTLE615:43.8
14ANNABELLE FINNEY 8605PATRICK HENRY (G. SPRING)--15:55.5
15OLIVIA CROUSE 8649RURAL RETREAT--15:56.3
16INDIA COLLINS 6628PRINCETON SENIOR715:57.5
17EDEN ALSBROOK 8424BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL815:58.0
18JAE LYND HOUNSELL 6653RURAL RETREAT--15:58.2
19ABAGAIL MCCROSKEY 7566JOHN S. BATTLE915:58.6
20AUTUMN BEEMAN 8624PRINCETON SENIOR1016:11.7
21REAGAN SMITH 7394ABINGDON HIGH SCHOOL--16:13.4
22JADYN YAHYA 7640PRINCETON SENIOR1116:23.1
23JOSIE SEMPLE 8432BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL1216:33.3
24ASIA GUIDROZ 8652RURAL RETREAT--16:53.5
25EMMA HARRISON 7429BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL1317:08.5
26HALEY HESS 7389ABINGDON HIGH SCHOOL--17:18.6
27LYLA HARDIN 7428BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL1417:20.5
28ABBY CARPENTER 7674SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL1517:28.1
29ANYA MULLINS 7541JOHN I. BURTON--17:43.8
30HALEY WOOD 8437BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--17:54.6
31MAY LACHNIET 7607PATRICK HENRY (G. SPRING)--17:54.7
32CLARA GRUBB 6651RURAL RETREAT--18:14.9
33GILLI MORTALLA 7679SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL1618:16.4
34ALISSA BECK 6584LEBANON--18:43.8
35TAYLOR RALSTON 7430BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--18:44.8
36BRYANNA CORVIN 7629PRINCETON SENIOR1719:06.7
37ISABELLE KEEN 8677SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL1819:31.5
38JAYLYN GARDNER 8560JOHN S. BATTLE1919:43.9
39REAGAN HARRIS 7479FLOYD COUNTY--19:55.9
40EMMA MAYS 6499GALAX--20:10.3
41BRIANA TASSELMYER 8501GALAX--20:16.4
42KIMBER POWELL 8663SULLIVAN EAST MIDDLE SCHOOL--20:35.7
43LILA WILLIAMS 6517GRAHAM--20:40.5
44ADDISON SHEETS 8500GALAX--20:42.6
45PATRICIA MCATEE 8634PRINCETON SENIOR2021:55.7
46BRIANA MATHEY 7678SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL2122:10.7
47JULIA VANCE 7639PRINCETON SENIOR2223:36.4
48CAITLYN CAVIN 6675SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL2324:19.5
49ZOE JONES 7564JOHN S. BATTLE2425:48.4
50LILLY ENGLAND 6630PRINCETON SENIOR--26:19.8
BRIANNA STALLARD 7542JOHN I. BURTON--DNF
CARLEE INGLE 7539JOHN I. BURTON--DNF
TESSA MALLORY 8403BLAND COUNTY--DNF
CARTER HARRISON 7676SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL--DNF
LACEE SMITH 7637PRINCETON SENIOR--DNF
AYDEN TURNER 7571JOHN S. BATTLE--DNF
LAKEN ELMORE 8511GRAHAM--DNF
ANNA WRIGHT 6518GRAHAM--DNF
ABIGAIL COMBS 8586LEBANON--DNF
MADDASON BOBBITT 7494GALAX--DNF
HEAVEN CROOKSHANKS 8495GALAX--DNF
ALEXIS DAUCH 6496GALAX--DNF
VIVIAN FANT 8497GALAX--DNF
MADISYN HANKS 6498GALAX--DNF
REBEKAH BERG 7426BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--DNF
AINSLEY GASSIOT 7427BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--DNF
JENNA REECHER 8431BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--DNF
SOPHIA STREETMAN 8435BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--DNF
JOSIE TICKLE 8436BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--DNF

Race #6

Middle School Boys (Middle School)

Final Results

Team Scoring Summary

Final StandingsScoreScoring OrderTotalDivision
1BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL533-7-12-15-16(19)(22)1:05:19
2SULLIVAN EAST MIDDLE SCHOOL612-8-10-18-23(31)1:07:07
3ABINGDON HIGH SCHOOL714-5-6-27-291:09:10
4SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL8711-13-14-24-25(26)(33)1:10:50
5PRINCETON SENIOR921-9-20-30-32(34)(35)1:12:52
6GALAX13917-21-28-36-37(38)1:30:41

Individual Results

AthleteYr.#TeamScoreTime
1JACOB HALL 9612PRINCETON SENIOR111:43.1
2TAKODA CROWDER 8654SULLIVAN EAST MIDDLE SCHOOL211:53.4
3RYDER POOLE 8416BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL311:56.4
4LUKE GIBSON 8378ABINGDON HIGH SCHOOL412:04.5
5MICHAEL MAXFIELD 8379ABINGDON HIGH SCHOOL512:08.8
6PARLEY STATON 7385ABINGDON HIGH SCHOOL612:21.9
7GAVIN LAMIE 8411BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL712:30.9
8JOSH TURPIN 8659SULLIVAN EAST MIDDLE SCHOOL812:41.9
9PARKER MCCROSKEY 8552JOHN S. BATTLE--12:57.4
10BRADY MCCABE 8616PRINCETON SENIOR912:58.9
11BRAYDON MCCRACKEN 7600PATRICK HENRY (G. SPRING)--13:01.7
12JOHN HENDERLITE 8655SULLIVAN EAST MIDDLE SCHOOL1013:01.7
13PEYTON BRUMMITTE 8524JOHN I. BURTON--13:09.3
14SHEPHERD JOHNSON 8669SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL1113:13.9
15REED MILLER 8414BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL1213:17.3
16DYLAN VAUGHN 8673SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL1313:21.5
17BRAXTON RASNAKE 8672SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL1413:29.2
18IAN JESSEE 8410BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL1513:35.9
19LELAND LANE 7412BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL1613:58.1
20DREW KEITH 7464FLOYD COUNTY--14:02.3
21MICHAEL SIZER 8491GALAX1714:05.5
22JORDAN KAYLOR 6657SULLIVAN EAST MIDDLE SCHOOL1814:16.3
23JACKSON FERRELL 8407BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL1914:24.4
24REID NEAL 6618PRINCETON SENIOR2014:37.2
25BRIAR SESSIONS 6490GALAX2114:37.8
26AIDEN DEAN 7406BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL2214:58.7
27ELLIOTT BREEDING 6572LEBANON--15:05.6
28LUKE HICKS 8409BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--15:06.3
29GRAHAM WEAVER 8471FLOYD COUNTY--15:10.2
30SYE RAGAN 8417BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--15:13.2
31HAYDEN JONES 7656SULLIVAN EAST MIDDLE SCHOOL2315:13.2
32FLYNN BOTTCHER 8664SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL2415:21.7
33CALVIN DEAN 8666SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL2515:24.0
34MATHEW ANANG 7460FLOYD COUNTY--15:25.2
35KENDALL LEWIS 7413BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--15:25.9
36LANDON FLEMING 8529JOHN I. BURTON--15:34.6
37IAN NEFF 8671SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL2615:59.1
38BRENNAN HAVENS 6506GRAHAM--16:04.4
39BRAYDEN BRANSCOMB 8375ABINGDON HIGH SCHOOL2716:13.0
40FOREST DICARLO 8462FLOYD COUNTY--16:15.4
41CALVIN WAIT 7492GALAX2816:18.7
42ANDRUE COOK 7377ABINGDON HIGH SCHOOL2916:21.2
43DANIEL MCATEE 6615PRINCETON SENIOR3016:29.0
44ELLIS NAPIER 7415BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--16:30.1
45CARSON BARKER 7405BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--16:48.3
46TIMMY WISE 8660SULLIVAN EAST MIDDLE SCHOOL3116:50.1
47BRADEN GREER 7682TAZEWELL--16:57.8
48TRAEVYN THOMPSON 7622PRINCETON SENIOR3217:03.7
49DOMINIC SHIPLEY 8420BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--17:05.2
50PENN STORY 7421BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--17:48.3
51CARTER CAVIN 8665SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL3318:06.5
52BEAU HILBERT 8668SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL--18:24.3
53ALEX BARRETT 8610PRINCETON SENIOR3418:26.4
54BRANCH SWORD 8422BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--19:01.2
55ALEX LOPEZ 6614PRINCETON SENIOR3519:30.1
56WESLEY JONES 7508GRAHAM--20:38.3
57CAMERON GILMAN 7667SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL--21:25.1
58JACKY MCCARTY 8551JOHN S. BATTLE--21:33.7
59WESTIN JOHNSON 6488GALAX3622:47.7
60JOSIAH MCCURDY 6489GALAX3722:50.6
61GARRETT CLINE 6485GALAX3823:31.7
62COLTON CUMBO 7504GRAHAM--24:42.1
ALDAIR ORTIZ 8658SULLIVAN EAST MIDDLE SCHOOL--DNF
DANE MUSICK 8670SULLIVAN HEIGHTS MIDDLE SCHOOL--DNF
CHANDLER MORRIS 8617PRINCETON SENIOR--DNF
CALEN ASHLEY 7546JOHN S. BATTLE--DNF
CALEB CUMBO 7502GRAHAM--DNF
CHASE CUMBO 6503GRAHAM--DNF
ABRAM QUESENBERRY 8400BLAND COUNTY--DNF
THOMAS FANT 6486GALAX--DNF
ELIJAH HAMILTON 6487GALAX--DNF
JOSIAH WHITMAN 7493GALAX--DNF
MASON SOLLIEN 8384ABINGDON HIGH SCHOOL--DNF
IAN GASSIOT 8408BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--DNF
MATTHEW REARDON 8418BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--DNF
ANDREW SELLS 8419BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--DNF
JOSE VASQUEZ 8423BRISTOL TENNESSEE MIDDLE SCHOOL--DNF
CHASE PARKER 8399BLAND COUNTY--DNF