Ανδρών 800 Μέτρα (ΑΝΔΡΩΝ) Results

Τελικός

Θέση # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Βαθμοί Σειρά (Θέση)
1 264 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 28 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1:51.22 9 2 (1)
2 249 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 31 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:52.05 7 2 (2)
3 517 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28 ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:53.49 6 2 (3)
4 259 ΚΕΡΑΜΑΣ, ΕΡΑΛΝΤΟ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:54.38 5 1 (1)
5 549 ΣΠΥΡΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΣ 18 ΚΥΠΡΟΣ 1:55.75   2 (4)
6 279 ΜΕΙΝΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 24 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1:58.49 4 1 (2)
7 113 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1:59.03 3 1 (3)
8 391 ΓΑΒΑΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:00.15 2 1 (4)
9 257 ΖΑΝΝΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 26 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:02.71 1 1 (5)
139 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ, ΕΥΤΥΧΙΟΣ 23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ DNS  

Τελικός ΣΕΙΡΑ: 1

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Βαθμοί Σημείωση
1 259 ΚΕΡΑΜΑΣ, ΕΡΑΛΝΤΟ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ1:54.38 5
2 279 ΜΕΙΝΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 24 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ1:58.49 4
3 113 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ1:59.03 3
4 391 ΓΑΒΑΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ2:00.15 2
5 257 ΖΑΝΝΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 26 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ2:02.71 1


Τελικός ΣΕΙΡΑ: 2

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Βαθμοί Σημείωση
1 264 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 28 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ1:51.22 9
2 249 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 31 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ1:52.05 7
3 517 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28 ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ1:53.49 6
4 549 ΣΠΥΡΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΣ 18 ΚΥΠΡΟΣ1:55.75  
139 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ, ΕΥΤΥΧΙΟΣ 23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟDNS  


Προκριματικός

Θέση # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σειρά (Θέση)
1 517 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28 ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:59.23Q 6 (1)
2 264 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 28 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1:59.35Q 1 (1)
3 549 ΣΠΥΡΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΣ 18 ΚΥΠΡΟΣ 1:59.52Q 5 (1)
4 249 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 31 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:59.61Q 4 (1)
5 139 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ, ΕΥΤΥΧΙΟΣ 23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1:59.80Q 3 (1)
6 259 ΚΕΡΑΜΑΣ, ΕΡΑΛΝΤΟ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:00.61Q 2 (1)
7 391 ΓΑΒΑΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:00.84q 3 (2)
8 113 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2:00.95q 5 (2)
9 279 ΜΕΙΝΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 24 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 2:00.99q 6 (2)
10 257 ΖΑΝΝΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 26 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:02.33q 3 (3)
11 412 ΣΙΜΟΝΙ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΒΕΡΓΙΝΑ 2:02.37 5 (3)
12 217 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2:02.82 4 (2)
13 329 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 19 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:03.39 2 (2)
14 305 ΚΟΛΩΝΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 16 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 2:03.96 4 (3)
15 380 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 17 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:03.97 4 (4)
16 334 ΛΑΜΠΙΔΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 17 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 2:04.26 2 (3)
17 430 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 2:04.93 6 (3)
18 301 ΒΑΓΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2:05.02 1 (2)
19 567 ΑΡΜΑΟΣ, ΙΟΥΛΙΟΣ 41 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:06.42 6 (4)
20 389 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:06.77 1 (3)
21 120 ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ, ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 23 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2:07.00 3 (4)
22 166 ΤΖΗΚΑΣ-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 2:11.26 5 (4)
23 520 ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ 17 ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2:11.95 2 (4)
24 541 ΣΜΙΘ, ΧΡΗΣΤΟΣ 24 Ο.Φ.Η. 2:12.57 1 (4)
25 437 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 17 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 2:13.44 1 (5)
26 439 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 2:14.73 2 (5)

Προκριματικός Σειρά: 1

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 264 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 28 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ1:59.35
2 301 ΒΑΓΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ2:05.02
3 389 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ2:06.77
4 541 ΣΜΙΘ, ΧΡΗΣΤΟΣ 24 Ο.Φ.Η.2:12.57
5 437 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 17 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ2:13.44


Προκριματικός Σειρά: 2

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 259 ΚΕΡΑΜΑΣ, ΕΡΑΛΝΤΟ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ2:00.61
2 329 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 19 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ2:03.39
3 334 ΛΑΜΠΙΔΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 17 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ2:04.26
4 520 ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ 17 ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ2:11.95
5 439 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ2:14.73


Προκριματικός Σειρά: 3

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 139 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ, ΕΥΤΥΧΙΟΣ 23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ1:59.80
2 391 ΓΑΒΑΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ2:00.84
3 257 ΖΑΝΝΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 26 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ2:02.33
4 120 ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ, ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 23 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ2:07.00


Προκριματικός Σειρά: 4

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 249 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 31 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ1:59.61
2 217 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ2:02.82
3 305 ΚΟΛΩΝΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 16 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ2:03.96
4 380 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 17 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ2:03.97


Προκριματικός Σειρά: 5

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 549 ΣΠΥΡΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΣ 18 ΚΥΠΡΟΣ1:59.52
2 113 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ2:00.95
3 412 ΣΙΜΟΝΙ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΒΕΡΓΙΝΑ2:02.37
4 166 ΤΖΗΚΑΣ-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ2:11.26


Προκριματικός Σειρά: 6

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 517 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28 ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ1:59.23
2 279 ΜΕΙΝΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 24 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ2:00.99
3 430 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ2:04.93
4 567 ΑΡΜΑΟΣ, ΙΟΥΛΙΟΣ 41 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ2:06.42