Status | Event | Round | Start List | Results |
---|---|---|---|---|
Seeded | Boys Discus (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys High Jump (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys Long Jump (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys Pole Vault (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys Shot Put (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys Triple Jump (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Status | Event | Round | Start List | Results |
---|---|---|---|---|
Seeded | Boys 4 x 800m Relay (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 4 x 100m Relay (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 3200 Meters (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 110m Hurdles (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 100 Meters (Wheelchair) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 100 Meters (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 800 Meters (Wheelchair) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 800 Meters (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 4 x 200m Relay (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 400 Meters (Wheelchair) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 400 Meters (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 300m Hurdles (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 1600 Meters (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 200 Meters (Wheelchair) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 200 Meters (Class 3A) | Final | Start List | Results |
Seeded | Boys 4 x 400m Relay (Class 3A) | Final | Start List | Results |
PL | Team | Code | Pts |
---|---|---|---|
1 | Palatine (Fremd) | 1601 | 104 |
2 | Barrington | 0201 | 100 |
3 | Gurnee (Warren) | 0730 | 61.25 |
4 | Lincolnshire (Stevenson) | 1226 | 48.25 |
5 | Zion (Z.-Benton) | 2602 | 44 |
6 | Mundelein (H.S.) | 1358 | 39 |
7 | Buffalo Grove | 0240 | 33 |
8 | Vernon Hills | 2210 | 26 |
9 | Libertyville | 1224 | 24 |
10 | Lake Zurich | 1207 | 16.25 |
10 | Grayslake (Central) | 0723 | 16.25 |
12 | Palatine (H.S.) | 1602 | 16 |
13 | Lake Villa (Lakes) | 1239 | 12 |
14 | Waukegan (H.S.) | 2311 | 10 |
15 | Round Lake | 1832 | 6 |
16 | Grayslake (North) | 0732 | 2 |
PL | Team | Code | Pts |
---|---|---|---|
1 | Libertyville | 1224 | 40 |
2 | Wauconda | 2310 | 32 |