Lane | Athlete | Team | Note |
---|---|---|---|
3 | TALBERT, Dashon | Forest Hill | |
4 | RANKINE, Dylan | Jupiter | |
5 | KING, Gibril | Boca Raton |
Lane | Athlete | Team | Note |
---|---|---|---|
1 | FRANCIQUE, Michael | Boca Raton | |
2 | ANATASSE, Saint Jeanson | Boca Raton | |
3 | CHAB, Tristan | Jensen Beach | Falcon Invitational 2020 |
4 | ASHONG, Jabari | Jensen Beach | Falcon Invitational 2020 |
5 | JIMENEZ, Isaiah | South Fork | Martin County Freshman / Sophomore |
6 | COOPER, Michael | Forest Hill | |
7 | VINCENT, Darian | South Fork |
Lane | Athlete | Team | Note |
---|---|---|---|
1 | RAMSEY , Jaden | Forest Hill | |
2 | YORK, Gage | Jupiter | Martin County Freshman / Sophomore |
3 | ESPADY, Patrick | Jensen Beach | Falcon Invitational 2020 |
4 | HODGE, Christian | Spanish River | Pine Crest Varsity Home Open |
5 | LIU, Evan | Martin County | Martin County Freshman / Sophomore |
6 | BRUSH, Jake | Martin County | Martin County Freshman / Sophomore |
7 | WILKINS, Cedric | Jensen Beach | Bulldog Preseason Classic |
8 | DOSINA, Osny | Boca Raton | Sam Burley Hall of Fame Invitational |
Lane | Athlete | Team | Note |
---|---|---|---|
1 | ANTOINE, Simon | John I. Leonard | Martin County Freshman/Sophomore Meet |
2 | PIRE, Ethan | Martin County | Bulldog Preseason Classic |
3 | DUCHENE, Austin | Jensen Beach | Warrior Invitational |
4 | MONDS, James | Port St. Lucie | Falcon Invitational 2020 |
5 | HUBBARD, Melvin | Forest Hill | Walter Jshombach Memorial Track Meet |
6 | O'BRIEN, Trace | South Fork | Bulldog Preseason Classic |
7 | BOURRET, Richard | Martin County | Martin County Freshman / Sophomore |
8 | ELMON, Halin | Boca Raton | Saint Andrew's HS Track Invitational #1 |
Lane | Athlete | Team | Note |
---|---|---|---|
1 | KARAS, Jack | Spanish River | Pine Crest Varsity Home Open |
2 | CESAR, Bradley | John I. Leonard | Warrior Invitational |
3 | ALEXANDER, Denzel | Martin County | Walter Jshombach Memorial Track Meet |
4 | SCOTT, Josiah | Port St. Lucie | St. Lucie County Championship |
5 | SMITH, Jamari | John I. Leonard | Warrior Invitational |
6 | BURROWS, Robert | Port St. Lucie | Anquan Boldin Invitational (Pahokee) |
7 | DERICE, Rochefort | Spanish River | Pine Crest Varsity Home Open |
8 | HERISCAR, Briant | John I. Leonard | Park Vista Small Meet |
Lane | Athlete | Team | Note |
---|---|---|---|
1 | HEREDIA, Elijah | Jupiter | Warrior Invitational |
2 | ZABRISKI, Lathen | Jupiter | Palm Beach Gardens Invitaional |
3 | KERRIGAN, Dustin | Jupiter | Warrior Invitational |
4 | SAUNDERS, Christian | John I. Leonard | Warrior Invitational |
5 | WARD, Dreshaw | Port St. Lucie | Anquan Boldin Invitational (Pahokee) |
6 | GUILLEAU, Schwartz | Spanish River | Sam Burley Hall of Fame Invitational |
7 | UNGERLAND, Jack | South Fork | Bulldog Showdown |
8 | MORSE, Michael | South Fork | Bulldog Showdown |