Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Marley PEGUESE | FR | Atlantic Coast | NT | NT |
2 | Mikayla JACKSON | FR | Andrew Jackson | 28.55 | BOLD CITY SPRINTERS |
3 | Alaynah WALDEN | FR | Raines | 29.18 | Sam Burley Hall of Fame Invitational |
4 | Aniya BRANCH | FR | Riverside | 28.67 | 10th Annual Craig Speziale Memorial Track and Field Invitati |
5 | Emilie CHRISTIE | 8 | Eagles View | 33.44 | Wolverine Classic |
6 | Markeya MCWHITE | SR | First Coast | 29.08 | 30th Annual Chandra Cheeseborough Invitational |
7 | Arielle BROWN | SR | Ribault | 31.57 | The Legends of Alachua County Meet Youth |
8 | Mariama DIALLO | SR | First Coast | NT | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Skyla PHUONG | SO | Fernandina Beach | 31.00 | Yulee Meet # 2 |
2 | Autumn SMITH | 6 | Eagles View | 31.80 | Wolverine Classic |
3 | Selena RUTLAND | JR | Sandalwood | 27.48 | 2023 Donnell Butler Relays |
4 | Passion ROBERTS | SO | Fernandina Beach | 30.03 | Yulee Meet # 2 |
5 | Navaya ACRES | FR | Raines | 26.87 | Andrew Jackson Tiger Invitational |
6 | Kaitlynn WEBBE | SR | Andrew Jackson | 25.04 | 2024 Lewis James Invitational |
7 | Shavaeh BAILEY | 7 | Eagles View | 31.31 | 2024 Lewis James Invitational |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Amelia MARSHALL | FR | Westside | 26.67 | 2024 Lewis James Invitational |
2 | Amani JONES | JR | Sandalwood | 25.71 | FHSAA 4A District 2 |
3 | Talisse PATTERSON | FR | Riverside | 26.25 | Bob Hayes High School Invitational |
4 | Destiny MCMATH | SO | Raines | 27.35 | 2024 Lewis James Invitational |
5 | Kenya ROBINSON | SO | Riverside | 26.25 | 2024 Lewis James Invitational |
6 | NaeJah GRIER | SO | Terry Parker | 28.39 | 2024 Lewis James Invitational |
7 | Makail BLACKMAN | SO | Baldwin | 27.38 | Andrew Jackson Tiger Invitational |
8 | Bella BLACKWOOD | JR | Eagles View | 30.64 | Sunshine State Athletics Conference Championship |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
2 | Iymonnie GEORGE | FR | Ed White | NT | NT |
3 | Kyra KING | JR | First Coast | 25.95 | 2024 Lewis James Invitational |
4 | Ashlyn BUSH | FR | Episcopal | 27.21 | 2024 Danny Brown Invitational |
5 | Jaida CALLAHAN | SO | Paxon | 26.48 | 2024 Lewis James Invitational |
6 | Janari BUSSLEY | FR | Ed White | 29.39 | Baldwin Home Meet #2 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Khyona RIDLEY | FR | Ribault | 30.12 | Sandalwood Thursday Meet 2.22 (sanctioned) |
2 | Jazmine KELLY | FR | Andrew Jackson | 27.86 | BOLD CITY SPRINTERS |
3 | Regina TRENT | 8 | Baldwin | 27.57 | Baldwin Home Meet #2 |
4 | Brooke MCCOY | SO | Episcopal | 26.47 | 2024 Danny Brown Invitational |
5 | Qui'Lanni BROWN | JR | Westside | 25.96 | FHSAA 3A Region 1 |
6 | Jadyn BOW | FR | Episcopal | 27.24 | 2024 Bolles Mini Meet |
7 | Qui'Aundra BROWN | JR | Westside | 25.27 | 2024 Lewis James Invitational |
8 | Mar'Kiya GRAHAM | FR | First Coast | NT | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kayla HADDEN | FR | Atlantic Coast | 29.66 | 2024 Lewis James Invitational |
2 | Ta'Nia FOSTER | SO | Paxon | 26.42 | 2024 Lewis James Invitational |
3 | Julie VEUX | FR | Raines | 29.48 | 2024 Danny Brown Invitational |
4 | Sheneariah ABBOTT | SR | Terry Parker | 29.18 | 30th Annual Chandra Cheeseborough Invitational |
5 | Kenlei BLACKSHEAR | FR | Riverside | 28.48 | 2024 Raines Track Season Opener |
6 | Emma HAYS | FR | Fernandina Beach | 32.49 | 10th Annual Craig Speziale Memorial Track and Field Invitati |
7 | Ja'Lynn GRAY | JR | Atlantic Coast | 29.36 | 2023 Coach Mac and Brown Saints Open |
8 | Nena MITCHELL | SO | Wolfson | 29.31 | 2023 Bolles Sprint / Field Meet |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Karmen RODRIGUEZ | FR | Ed White | NT | NT |
2 | Angel BARKLEY | SO | Baldwin | NT | NT |
3 | Caroline MARTIN | JR | Fernandina Beach | 30.38 | 2024 Coach Hunt Classic |
4 | Niya WILLIAMS | SO | Paxon | 26.97 | 2024 Lewis James Invitational |
5 | Kyla COLEMAN | JR | Ribault | 28.70 | Ribault Mini Home Meet |
6 | Skyler WATTS | SR | Episcopal | 24.25 | FSU Relays (High Schools) |
7 | Saunte BASKIN | FR | Terry Parker | 30.41 | BOLD CITY SPRINTERS |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Georgia WICKER | SO | Atlantic Coast | NT | NT |
2 | Lyric WALKER | JR | Andrew Jackson | 28.98 | 2023 Coach Mac and Brown Saints Open |
3 | Meinah DECKER | SO | Baldwin | 32.99 | Baldwin Home Meet #2 |
4 | Danielle HAGANS | FR | Ribault | 26.84 | Bob Hayes High School Invitational |
5 | Har'Mani LEAK-HARBOUR | JR | Paxon | 34.17 | 2024 Raines Track Season Opener |
6 | Leah HUGHES | JR | Wolfson | 29.54 | Stanton College Prep Track & Field Meet |
7 | Josalyn HORTON | JR | Wolfson | 29.01 | Sandalwood Tuesday Meet #1 |