Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Skyler WATTS | SR | Episcopal | 11.77 | Thursday Night Spikes |
2 | Autumn SMITH | 6 | Eagles View | 14.46 | 2024 Lewis James Invitational |
3 | La'Tonjua FANNING | JR | Westside | 12.90 | 2024 Raines Track Season Opener |
4 | Qui'Aundra BROWN | JR | Westside | 12.11 | 2024 Lewis James Invitational |
5 | Ka'Mari STOKES | SR | Ribault | 13.42 | Sam Burley Hall of Fame Invitational |
6 | Ja'Lynn GRAY | JR | Atlantic Coast | 13.89 | FHSAA 4A District 2 |
7 | Leah HUGHES | JR | Wolfson | 14.09 | Mandarin Mustang Classic |
8 | Ashanuti HORNE | FR | Ed White | NT | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Khyla DJOKOTO | JR | First Coast | 16.19 | 2024 Raines Track Season Opener |
2 | Makailyn LESTER | SO | Fernandina Beach | 16.34 | Yulee Meet # 2 |
3 | Josalyn HORTON | JR | Wolfson | 13.47 | 2024 Lewis James Invitational |
4 | Skylah PRYCE | FR | Ed White | 14.77 | Baldwin Home Meet #2 |
5 | Briana WILLIAMS | SO | Riverside | 13.12 | Andrew Jackson Tiger Invitational |
6 | Marley PEGUESE | FR | Atlantic Coast | 13.47 | Sandalwood Tuesday Meet #2 |
7 | Janari BUSSLEY | FR | Ed White | 14.51 | Baldwin Home Meet #2 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zariya GLOVER | JR | First Coast | NT | NT |
2 | Ericka TEBAKOUNA | FR | Atlantic Coast | 14.34 | 2024 Raines Track Season Opener |
3 | Ka'Meyah SUMLAR | FR | First Coast | 13.64 | 2024 Lewis James Invitational |
4 | Makenzie COFFEY | FR | Terry Parker | 13.61 | 2024 Lewis James Invitational |
5 | Kamille MYRICK | JR | Ribault | 14.77 | Andrew Jackson Tiger Invitational |
6 | Kenya ROBINSON | SO | Riverside | 12.94 | 2024 Lewis James Invitational |
7 | Ashlyn BUSH | FR | Episcopal | 13.43 | 2024 First Coast North Florida JV Champs |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Alana FREEMAN | JR | Fernandina Beach | 14.31 | Yulee Meet # 2 |
2 | Kyra KING | JR | First Coast | 12.82 | 2024 Lewis James Invitational |
3 | Nena MITCHELL | SO | Wolfson | 14.19 | 2023 Bolles Sprint / Field Meet |
4 | Makail BLACKMAN | SO | Baldwin | 12.94 | Andrew Jackson Tiger Invitational |
5 | Naveah GRIFFIN | JR | Westside | 12.92 | 2024 Raines Track Season Opener |
6 | NaeJah GRIER | SO | Terry Parker | 13.41 | 2024 Raines Track Season Opener |
7 | Iymonnie GEORGE | FR | Ed White | NT | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Skye NELSON | FR | Baldwin | 14.52 | Andrew Jackson Tiger Invitational |
2 | Lauren MACK | SR | Episcopal | 12.44 | 2023 Bolles Sprint / Field Meet |
3 | Sa'marria GARDNER | SR | Ribault | 13.50 | Wolverine Classic |
4 | Brooke MCCOY | SO | Episcopal | 12.88 | Tocoi Creek Toro Showdown |
5 | Brielle COMPERE | JR | Andrew Jackson | 13.11 | 2024 Lewis James Invitational |
6 | Mikayla JACKSON | FR | Andrew Jackson | 13.35 | 2024 Lewis James Invitational |
7 | Shea BENNER | FR | Fernandina Beach | 15.26 | Yulee Meet # 2 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Regina TRENT | 8 | Baldwin | 13.20 | Andrew Jackson Tiger Invitational |
2 | Selena RUTLAND | JR | Sandalwood | NT | NT |
3 | Ruby WEEKS | FR | Fernandina Beach | 17.79 | Yulee Meet # 2 |
4 | Nicoletta CHRETIEN | JR | Westside | 12.89 | 2024 Lewis James Invitational |
5 | Folashade TAIWO | SO | Terry Parker | 14.46 | FHSAA 3A District 3 |
6 | Ta'Nia FOSTER | SO | Paxon | 12.95 | 2024 Lewis James Invitational |
7 | Amya MARTINEZ | FR | Atlantic Coast | 13.13 | 2024 Mandarin Classic |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Cedria GRIFFIN | FR | Raines | NT | NT |
2 | Shavaeh BAILEY | 7 | Eagles View | 14.75 | 2024 Lewis James Invitational |
3 | Har'Mani LEAK-HARBOUR | JR | Paxon | NT | NT |
4 | Kimora PAYNE | SR | Ribault | 15.57 | Andrew Jackson Tiger Invitational |
5 | Aniya BRANCH | FR | Riverside | 13.47 | 2024 Lewis James Invitational |
6 | Kareema BLACKSHEAR | JR | Baldwin | 12.68 | Andrew Jackson Tiger Invitational |
7 | Jaida CALLAHAN | SO | Paxon | NT | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | Navaya ACRES | FR | Raines | 12.88 | 2024 Lewis James Invitational |
2 | Amani JONES | JR | Sandalwood | 12.65 | 2024 Lewis James Invitational |
3 | Kennadee BLACK | FR | Raines | NT | NT |
4 | Talisse PATTERSON | FR | Riverside | 12.73 | Bob Hayes High School Invitational |
5 | Bella BLACKWOOD | JR | Eagles View | 14.53 | Sunshine State Athletics Conference Championship |
6 | Niya WILLIAMS | SO | Paxon | 12.95 | 2024 Lewis James Invitational |
7 | Ashley WALKER | SO | Raines | 15.58 | Andrew Jackson Tiger Invitational |