Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | ROGERS, Sidney | SO | West Orange | 11.27 | Tiger Preview |
2 | WARE, Camren | SO | Lake Highland Prep | 10.98 | Saints Invitational 2021 |
3 | KNAUTH, Braylon | SO | Lake Minneola | NT | |
4 | MCDOOM, Matthew | SR | West Orange | 10.70 | 3rd Annual Windermere Meet of Champions Classic |
5 | CAMPBELL, Ryan | SR | Timber Creek | 10.84 | FHSAA 4A District 4 |
6 | MILLER, Solomon | SR | Lake Highland Prep | 10.88 | FHSAA 2A Region 2 |
7 | COOPER LLL , John | SR | Ocoee | 11.06 | FHSAA 4A District 4 |
8 | NOTO, Rosario | SR | Windermere | 11.28 | Tohopekaliga Invitational 1 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | FRIEDMAN, Cameron | Olympia | 11.48 | Tohopekaliga Invitational 2 | |
2 | SPARROW, Stephen | SR | Jones | 11.41 | Carl Friedland Memorial |
3 | WHITE , Christopher | JR | Ocoee | 11.39 | Satellite PreSeason Meet |
4 | PUTNAM, Noah | JR | Wekiva | 11.34 | Falcon Preseason |
5 | TODD, Myles | SR | Windermere | 11.36 | Tohopekaliga Invitational 2 |
6 | MACK, Ryan | SO | St. Thomas Aquinas | 11.40 | BCAA Week One - Cardinal Gibbons |
7 | HULL, Nathaniel | SO | Timber Creek | 11.44 | Lake Mary Pre-Season 2022 |
8 | ROGERS, Zephy | JR | Foundation Academy | 11.58 | Mount Dora Christian Developmental Meet #1 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | DIAZ, Gabriel | FR | Colonial | 12.00 | Lake Mary Pre-Season 2022 |
2 | TIMMONS, Malik | JR | Patel | 11.85 | West Coast Invite |
3 | AMAYA, Aiden | JR | Celebration | 11.78 | 3rd Annual Windermere Meet of Champions Classic |
4 | BENJAMIN , Jeremy | SO | Wekiva | 11.60 | Falcon Preseason |
5 | JEAN, Daniel | Foundation Academy | 11.70 | FHSAA 1A District 7 | |
6 | BRITT, Malachi | SR | Apopka | 11.84 | FHSAA 4A District 4 |
7 | DAVIS, Javeen | SO | Patel | 11.90 | West Coast Invite |
8 | ADJAI-PIASSARE, George | SR | East Ridge | 12.05 | Tohopekaliga Invitational 2 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | LOVING, Josiah | FR | Jones | NT | NT |
2 | MCKINLEY , Myshawn | FR | Lake Gibson | NT | NT |
3 | DIX, Jai-el | JR | Colonial | 12.33 | FHSAA 4A District 4 |
4 | TOUSSANT, Wilson | JR | Evans | 12.08 | Windermere Meet of Champions 2021 |
5 | SENATUS, Oniel | JR | Celebration | 12.28 | 3rd Annual Windermere Meet of Champions Classic |
6 | MATHIS, D'Marcus | SR | Boone | 12.40 | Boone invitational 2021 |
7 | COLLYMORE, Khamani | SR | Apopka | NT | 11.62 Toho Inv. 2/29/20 |
8 | DEMPS, Antoine | SO | Evans | NT | 11.43 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | SOTOLONGO, Felix | FR | Freedom (Orlando) | NT | NT |
2 | FACEY, Elijah | JR | East Ridge | NT | NT |
3 | WHITE, Christian | SR | Freedom (Orlando) | NT | NT |
4 | FLEMING, Semaj | FR | Edgewater | NT | NT |
5 | THOMPSON, Jalon | SO | Olympia | NT | NT |
6 | SHAW, Michael | SR | Lake Gibson | NT | NT |
7 | HUSSEY, Conrad | JR | St. Thomas Aquinas | NT | NT |
8 | SMITH, Cayden | FR | South Plantation | NT | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
2 | MARSHELL, Laggarius | SO | Boone | NT | 11.25 |
3 | RUDOLPH, Valentino | JR | Lake Minneola | NT | NT |
4 | LEONARD, Damyen | JR | Edgewater | NT | NT |
5 | ELLIS, Tavhon | JR | South Plantation | NT | NT |
6 | SMITH, Jordan | SO | Davenport | NT | 12.0 |
7 | BROWN, Avis | FR | Davenport | NT | NT |