Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | PEREZ, Baily | South Plantation | 12.72 | FHSAA 4A District 14 | |
2 | MCFAYDEN, Nyla | JR | Apopka | 12.44 | Apopka HS Pre-Season Meet |
3 | CROCKETT, Morgan | JR | St. Thomas Aquinas | 12.19 | Hall of Fame Relay Meet |
4 | JOHNSON, Miracle | SR | Ocoee | 11.88 | FHSAA 4A Region 1 |
5 | LANE, Endeyah | SR | St. Thomas Aquinas | 12.06 | BCAA South Central Qualifier |
6 | GREEN, Alyia | SR | Ocoee | 12.26 | Satellite PreSeason Meet |
7 | TOWNSEND, Jocelyn | SR | Wekiva | 12.60 | FHSAA 4A District 4 |
8 | PETERS, Lee | Foundation Academy | 12.96 | Mount Dora Christian Developmental Meet #1 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | WINGFIELD, Jadaah | JR | Patel | 13.25 | West Coast Invite |
2 | HEARD, Ja'Mese | JR | Jones | 13.19 | Metro West Championship 2021 |
3 | FISHER, Ayla | SO | West Orange | 13.09 | Tiger Preview |
4 | BROWN, Victoria | SO | Lake Minneola | 12.97 | Mount Dora Christian Invitational Meet #5 |
5 | FOWLER, Hailey | SR | Apopka | 13.05 | Apopka HS Pre-Season Meet |
6 | WHITE, Nasjai | JR | West Orange | 13.15 | Tiger Preview |
7 | BRYANT, Cianna | Foundation Academy | 13.19 | Mount Dora Christian Developmental Meet #1 | |
8 | PERKINS, Lauren | SR | Windermere | 13.29 | Dr. Phillips Panther Invite |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | BACON, Kimaree | 8 | Lake Highland Prep | 14.00 | Highlander Classic @ LHP 2021 |
2 | MASSEY, Sydnee | Olympia | 13.80 | Windermere Meet of Champions 2021 | |
3 | ALHASHIM, Noorin | SR | Celebration | 13.64 | 3rd Annual Windermere Meet of Champions Classic |
4 | HAWKINS, Samaria | JR | Wekiva | 13.47 | Bob Mosher Wildcat Open 2020 |
5 | BALBONTIN, Erin | JR | Celebration | 13.47 | Holy Trinity Classic |
6 | FRANCIS, Grier | SR | Lake Highland Prep | 13.72 | FHSAA 2A District 7 |
7 | TEAGUE, Amani | SO | Patel | 13.86 | West Coast Invite |
8 | HUTCHINSON, Isabelle | SO | Lake Minneola | 14.03 | Apopka HS Pre-Season Meet |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | WALRAVEN, Emma | SO | Freedom (Orlando) | NT | NT |
2 | SEABROOK, Hezzy | SO | Timber Creek | NT | NT |
3 | RODRIGUEZ, Giselly | FR | Colonial | 15.11 | Lake Mary Pre-Season 2022 |
4 | STEVENSON , Ryan | JR | Windermere | 14.14 | Apopka HS Pre-Season Meet |
5 | LEE, Kennedy | SO | Lake Gibson | 14.19 | FHSAA 3A District 7 |
6 | LOBLACK, Brooke | SO | South Plantation | NT | NT |
7 | MANNING, Lakisha | JR | Boone | NT | 13.23 |
8 | JENNINGS, De'Nasia | SR | Edgewater | NT | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | GOVEA, Ashley | FR | Freedom (Orlando) | NT | NT |
2 | GUZMAN, Alexis | SO | Boone | NT | NT |
3 | SMITH, Jarliyah | FR | Davenport | NT | NT |
4 | BUTLER, Lauren | SR | Lake Gibson | NT | NT |
5 | ROBINSON, Nauti'ka | JR | Olympia | NT | NT |
6 | BROWN, Zahmya | SO | East Ridge | NT | NT |
7 | JACQUET, Veronique | FR | Evans | NT | NT |
8 | CAMPBELL, Morgan | JR | Colonial | NT | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
3 | OCASIO, Rayona | FR | Jones | NT | NT |
4 | WHEATLE, AnnaRose | SO | East Ridge | NT | NT |
5 | MOISE, Saesha | SO | Edgewater | NT | NT |