Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | JOHNSON, Cha'iel | JR | St. Thomas Aquinas | 2:10.05 | FHSAA 4A Region 4 |
2 | EDWARDS, Catalina | JR | Celebration | 2:18.12 | FHSAA 4A Region 2 |
3 | WALLACE, Faith | SR | St. Thomas Aquinas | 2:19.16 | Louie Bing Track & Field Invitational |
4 | EUGENE, Olivia | SO | Apopka | 2:21.13 | FHSAA 4A District 4 |
5 | ARIAIL, Ovella | JR | Edgewater | 2:25.28 | FHSAA 3A District 5 |
6 | BOYER , Queen | JR | Evans | 2:31.62 | Windermere Meet of Champions 2021 |
7 | KACER, Hannah | JR | Timber Creek | 2:32.59 | Metro East Championship 2021 |
8 | FITOS, Kaelynn | SO | Windermere | 2:34.71 | FHSAA 4A District 9 |
9 | MCNEIL, Ruthie | SR | West Orange | 2:34.86 | FHSAA 4A District 4 |
10 | MINOR, Lauren | JR | Windermere | 2:37.47 | Dr. Phillips Panther Invite |
11 | WILLIAMS, Jasmine | FR | Lake Minneola | 2:39.51 | Apopka HS Pre-Season Meet |
12 | KLYCE, Ella | SO | West Orange | 2:40.11 | Tohopekaliga Invitational 2 |
13 | BOURNE, Drayton | SO | Boone | 2:41.17 | Metro East Championship 2021 |
14 | VIL, Anaya | Olympia | 2:41.82 | Brian Jaeger Elite Classic 2020 | |
15 | ROMANI, Thamia | SO | Lake Minneola | 2:45.59 | Mount Dora Christian Invitational Meet #4 |
16 | OLIVER, Hefina | JR | Celebration | 2:49.58 | Kowboy Developmental Meet 2 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | BLANCO, Ashley | SO | Wekiva | 2:52.22 | FHSAA 4A District 4 |
2 | KLAFF, Sadie | Freedom (Orlando) | 2:52.78 | Cypress Creek (Orlando) Home Meet 3 | |
3 | DE JESUS, Jayline | SR | Colonial | 2:55.53 | Last Chance at Freedom |
4 | KING , Kristina | SO | Ocoee | 2:56.53 | Satellite PreSeason Meet |
5 | GAUD, Liani | Foundation Academy | 2:57.03 | Mount Dora Christian Developmental Meet #4 | |
6 | AGUILAR, Shannon | Freedom (Orlando) | 3:05.31 | Metro East Championship 2021 | |
7 | VAN DER RIET, Rahel | Foundation Academy | 3:07.70 | Mount Dora Christian Developmental Meet #1 | |
8 | TAWAFSHA, Noor | FR | Patel | 3:13.97 | West Coast Invite |
9 | ARROYO, Gabriella | FR | Colonial | NT | NT |
10 | BATES, Ella | SO | International Community | NT | NT |
11 | DEWBERRY, Zanay | SO | Wekiva | NT | NT |
12 | FALERO, Lara | FR | Patel | NT | 2:32.01 |
13 | GONZALEZ, Rachael | SO | Freedom (Orlando) | NT | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | HANNAH , Micah | SO | Ocoee | NT | 2:25.02 Ocoee middle school%2C |
2 | HARLEY, Deanna | JR | Freedom (Orlando) | NT | |
3 | HENRIQUEZ-NORAT, Marielleh | JR | Lake Gibson | NT | NT |
4 | INGRAM, Lily | FR | East Ridge | NT | NT |
5 | MARSHALL, Kayla | SO | Lake Gibson | NT | NT |
6 | MARTIN, Olivia | FR | International Community | NT | 3:00.97 |
7 | MURPHY, McKenna | SO | Boone | NT | 2:42 |
8 | O'NEILL, Casey | JR | Timber Creek | NT | NT |
9 | SAINTLOT, Karlie | SO | East Ridge | NT | NT |
10 | SCOTT, Abrianna | FR | Evans | NT | NT |
11 | SCOTT, Sandy | Olympia | NT | NT | |
12 | THOMPSON, Azlin | South Plantation | NT | NT | |
13 | WILEY, Kerionne | JR | Davenport | NT | NT |