Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | NOTO, Luke | SO | Windermere | 51.76 | Apopka HS Pre-Season Meet |
2 | COOPER LLL , John | SR | Ocoee | 50.69 | FHSAA 4A District 4 |
3 | NOTO, Rosario | SR | Windermere | 50.02 | Metro West Championship 2021 |
4 | MIZELL, Aidan | JR | Boone | 48.53 | Apopka HS Pre-Season Meet |
5 | ADAMS III, Christopher | SO | St. Thomas Aquinas | 50.00 | Fort Lauderdale City Championship |
6 | WHITE , Christopher | JR | Ocoee | 50.44 | Satellite PreSeason Meet |
7 | GOVIA, Jaydyn | SR | Evans | 50.89 | FHSAA 4A District 4 |
8 | FRANCIS, Jalen | SR | Boone | 52.23 | FHSAA 4A District 9 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | REED, Ashton | SR | Apopka | 55.33 | Apopka HS Pre-Season Meet |
2 | DIEPE NAMENI, Wilfried | SR | Timber Creek | 54.94 | Lake Mary Invite 2020 |
3 | WILLIAMS, Solomon | SO | Timber Creek | 53.74 | FHSAA 4A District 4 |
4 | DAVIS, Brandon | SO | West Orange | 52.42 | Metro West Championship 2021 |
5 | HOWARD, William | SR | Jones | 52.55 | Metro West Championship 2021 |
6 | PIERRE, Jordan | JR | Evans | 54.48 | Windermere Meet of Champions 2021 |
7 | EIKEN, Max | SR | Celebration | 55.08 | FHSAA 4A District 5 |
8 | WILLIAMS , Demetric | JR | Wekiva | 55.38 | Falcon Preseason |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | RIJOS, Daniel | Freedom (Orlando) | 1:01.45 | FHSAA 4A District 9 | |
2 | VELEZ, Daniel | Freedom (Orlando) | 57.89 | Bob Mosher Wildcat Open 2020 | |
3 | SMITH, Lowendy | SR | Apopka | 56.58 | Apopka HS Pre-Season Meet |
4 | CARMAN, Kevin | SR | Lake Minneola | 55.48 | Mount Dora Developmental Meet #2 |
5 | HUTCHISON , Justin | SO | Wekiva | 55.56 | Falcon Preseason |
6 | THOMAS, Jamar | JR | Lake Gibson | 57.79 | FHSAA 3A District 7 |
7 | CLEMENTS, Joel | SO | Foundation Academy | 1:01.07 | FHSAA 1A District 7 |
8 | HARRIS, Adre'ion-sho | FR | Patel | 1:01.64 | West Coast Invite |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | WALLIS, Gavin | 8 | Lake Highland Prep | NT | NT |
2 | MEADOWS, Kylen | SO | Edgewater | NT | NT |
3 | WASHINGTON, Isaiah | SR | Celebration | 1:04.34 | Kowboy Developmental Meet |
4 | DELCIS, Elchanan | SO | Patel | 1:03.16 | West Coast Invite |
5 | TOMEK, Austin | JR | Foundation Academy | 1:04.19 | Mount Dora Christian Developmental Meet #1 |
6 | WILKERSON, British | JR | St. Thomas Aquinas | NT | NT |
7 | SMITH, Jordin | SO | Edgewater | NT | NT |
8 | SANTIAGO, Alanxavier | SR | Colonial | NT | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | MCBEAN, Joseph | JR | East Ridge | NT | NT |
2 | GRECO, Alessandro | JR | West Orange | NT | 50.11 |
3 | HAUCK, Nicholas | SR | Windermere Prep | NT | NT |
4 | SOTO, Ismael | FR | Lake Gibson | NT | NT |
5 | DESUE, Jordan | SR | Jones | NT | NT |
6 | SHIM, Brian | SO | Olympia | NT | NT |
7 | RAMOS, David | JR | Lake Minneola | NT | NT |
8 | BAILEY, Jase | SO | Lake Highland Prep | NT | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | GALVA, Darrel | Bartow | NT | NT | |
2 | LIMON, Sage | SR | Olympia | NT | 54.43 |
3 | JEAN-JACQUES, Chris | SO | Davenport | NT | 53.0 |
4 | GRINGS MARTINS, Arthur | Windermere Prep | NT | NT | |
5 | CRADDOCK, Kevol | JR | East Ridge | NT | NT |
6 | SINGH, Vin | SO | South Plantation | NT | NT |
7 | RAMOS, Mario | JR | Colonial | NT | NT |