#11 Boys 1600 Meters (Fresh/Soph) Start List
Section 1 of 2
Lane |
Athlete |
Team |
Seed |
1 |
VU, Vuong |
East River |
5:35.82 |
2 |
MANDATO, Michael |
Windermere |
5:37.32 |
3 |
JESSUM, Austin |
Timber Creek |
5:40.75 |
4 |
GARCIA-NAZARIO, Brian |
Colonial |
5:41.43 |
5 |
KANISTRAS, George |
Oviedo |
5:42.96 |
6 |
SIEBER, Kaiba |
Mount Dora |
5:46.02 |
7 |
CASH, Julian |
East River |
5:47.98 |
8 |
KELSEY, Evan |
Mount Dora |
5:50.04 |
9 |
SANDERS, Ryan |
Lake Minneola |
5:52.12 |
10 |
KAAK, Avery |
Dr. Phillips |
5:57.19 |
11 |
EMMANS, Luca |
Lake Nona |
5:57.57 |
12 |
LEESE, Zach |
Horizon |
5:59.43 |
13 |
NUNEZ-SOSA, Carlos |
East River |
6:01.36 |
14 |
RIEGEL BROWN, Cain |
Windermere |
6:21.65 |
15 |
SARDINA, Rafael |
Freedom (Orlando) |
6:51.80 |
16 |
COAN, Lucas |
Olympia |
NT |
17 |
DUKES, Sean |
Lake Minneola |
NT |
18 |
FARLEY, Luke |
West Orange |
NT |
19 |
GARCIA, Juan |
Dr. Phillips |
NT |
20 |
MEIER, Ethan |
Timber Creek |
NT |
21 |
PADUA, Erico |
Freedom (Orlando) |
NT |
22 |
STEPHENSON, Christian |
Lake Nona |
NT |
Section 2 of 2
Lane |
Athlete |
Team |
Seed |
1 |
SESSIONS, Caden |
Land O'Lakes |
4:51.09 |
2 |
MCKEE, Jaiden |
West Orange |
4:51.80 |
3 |
WEBB, Nathan |
Land O'Lakes |
5:04.67 |
4 |
FRITTS, Tyler |
Olympia |
5:06.90 |
5 |
HINSON, Tytan |
Land O'Lakes |
5:07.67 |
6 |
CARDONA, Andy |
Dr. Phillips |
5:12.11 |
7 |
RUIZ, Mitchell |
Boone |
5:12.73 |
8 |
RODRIGUEZ, Diego |
Winter Park |
5:17.28 |
9 |
ARMSTRONG, Parker |
Winter Park |
5:18.26 |
10 |
HERNANDEZ, William |
University (Orlando) |
5:22.49 |
11 |
KEISER, Clark |
Boone |
5:24.87 |
12 |
ILES, Neil |
Winter Park |
5:26.10 |
13 |
MITCHELL, Cristain |
Horizon |
5:26.71 |
14 |
BEERS, James |
Lake Nona |
5:26.89 |
15 |
BUEHRMANN, Reid |
University (Orlando) |
5:27.22 |
16 |
RENNARD, Bryson |
Mount Dora |
5:28.42 |
17 |
JANG, Tyler |
Horizon |
5:29.33 |
18 |
CROUCH, Theodore |
Oviedo |
5:30.63 |
19 |
BRONGA, William |
Oviedo |
5:31.23 |
20 |
ROEDER, Aiden |
Olympia |
5:32.68 |
21 |
JACKSON, Haiden |
Boone |
5:35.72 |