Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
3 | NIECE, Eliot | SR | Christs Church Academy | NT | |
4 | MCKENNEY, Corey | 6 | Calvary Christian (OB) | 14.71 | Embry-Riddle Spike's High School Meet |
5 | BRODEHL, Benjamin | 7 | Christs Church Academy | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
2 | CARTAGENA, Martin | JR | Crescent City | 13.46 | Palatka JH/HS HOME MEET #2 |
3 | KLAVIS, Maxen | JR | Menendez | 13.07 | Flagler Pinnacle Pre-Season Classic |
4 | LUNA, Derek | JR | Yulee | 12.76 | Yulee Meet # 2 |
5 | VENCES, Esequiel | SR | Crescent City | 12.93 | Palatka JH/SH Home Meet #1 |
6 | HYPPOLITE, Lovens | FR | Calvary Christian (OB) | 13.39 | Seabreeze HS Mini Meet #1 |
7 | GOOLSBY, Kayleb | SO | Warner Christian | 13.67 | Seabreeze HS Mini Meet #1 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | EL, Ezekiel | SO | Menendez | 12.51 | Palatka JH/SH Home Meet #1 |
2 | TIMA, Herby | SR | Matanzas | 12.50 | |
3 | YAN, mekhi | FR | Atlantic (PO) | 12.45 | |
4 | FURLONGE, delvin | SR | Atlantic (PO) | 12.34 | George Janan SC Invitational M |
5 | LUNA, Justin | FR | Yulee | 12.42 | Yulee Meet # 2 |
6 | LEARNED, Max | FR | Seabreeze | 12.50 | |
7 | VALDERRAMA, Eric | SR | Christs Church Academy | 12.51 | Coach Hunt Classic |
8 | QUINN, Gabriel | SR | Christs Church Academy | 12.75 | Episcopal - Coach Hunt Classic 2023 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | DAY, Damien | SO | Atlantic (PO) | 12.31 | Embry-Riddle Spike's High School Meet |
2 | LUCAS, Xavier | FR | Seabreeze | 12.24 | 2023 DELTONA HS SEASON OPENER |
3 | ORTIZ, Shemuel | SO | Atlantic (PO) | 12.15 | |
4 | MILLER, Cole | SR | Seabreeze | 11.92 | Seabreeze HS Mini Meet #1 |
5 | VONA, Kayne | FR | Menendez | 12.12 | Palatka JH/SH Home Meet #1 |
6 | WILLIAMS, Daryl | JR | Menendez | 12.17 | Flagler Pinnacle Pre-Season Classic |
7 | MCCARDELL, Calvin | FR | Yulee | 12.26 | Bear Classic / True Team Championships |
8 | PADGETT, Brandon | JR | Crescent City | 12.33 | Palatka JH/HS HOME MEET #2 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | ASCHERL, Aaron | FR | New Smyrna Beach | 11.81 | Embry-Riddle Spike's High School Meet |
2 | SAO, Jayden | JR | Matanzas | 11.76 | Embry-Riddle Spike's High School Meet |
3 | FORD, Elijah | SR | Warner Christian | 11.45 | |
4 | HILL, Corey | JR | Mainland | 11.36 | Embry-Riddle Spike's High School Meet |
5 | ARCHIBALD, Kaleb | SR | Yulee | 11.40 | Bear Classic / True Team Championships |
6 | SHEPARD, Raymond | FR | Calvary Christian (OB) | 11.47 | Embry-Riddle Spike's High School Meet |
7 | IRVEN, Chase | SR | Mainland | 11.80 | DeLand Tri-Meet |
8 | NOCERO, Dominic | JR | Matanzas | 11.87 | Flagler Pinnacle Pre-Season Classic |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | WASHINGTON, Treneir | SR | Mainland | 11.32 | Embry-Riddle Spike's High School Meet |
2 | DURHAM, Dylan | SR | New Smyrna Beach | 11.30 | Embry-Riddle Spike's High School Meet |
3 | PARKE, Oshane | FR | Seabreeze | 11.15 | Flagler Pinnacle Pre-Season Classic |
4 | PETERSON, Markell | SR | New Smyrna Beach | 10.95 | Embry-Riddle Spike's High School Meet |
5 | GAINES, Sho Marion | JR | Matanzas | 11.03 | Embry-Riddle Spike's High School Meet |
6 | PATRICK, Sheldon | SR | Crescent City | 11.29 | Palatka JH/HS HOME MEET #2 |
7 | MEADERS, Jaylin | SR | New Smyrna Beach | 11.30 | |
8 | EDWARDS, Jontrell | FR | Mainland | 11.34 | Embry-Riddle Spike's High School Meet |