# | FLYRA | 9:57.86 | Black, Eliana | Project DarkHorse | 5/22/2021 |
Lane | Athlete | Team |
---|---|---|
1 | MISHLER, Lindsey | Tavares Middle School |
2 | SAWYER, Aleah | Gulliver Prep |
3 | REBURN, Claire | Foundation Academy |
4 | MARSH, Myla | Keswick Christian |
5 | GOWDY, Graziana | Assumption Catholic School |
6 | NAVA-GARCIA, Jimena | Tavares Middle School |
7 | CUNNINGHAM, Katie | Blue Heron Racing |
8 | DOYLE, Alanna | Ocala Distance Project |
9 | FERNANDEZ, Lainey | Conchita Espinosa Academy MS |
10 | GALLEGO, Gianna | Boca Warriors Track Club |
11 | D'EMIC, Julia | Don Estridge High Tech Middle Sc |
12 | SCARCELLO, Alexia | Wolfpack Distance Runners |
13 | POTTS, Lily | No Excuses RC |
14 | NOLL, Caitlyn | Tavares Middle School |
15 | GERSTL, Graziella | Conchita Espinosa Academy MS |
16 | YATES, Sophie | Geneva Classical Academy |
17 | HALLICK, Lyla | Ocala Distance Project |
18 | FULK, Bailey | Out of Door Academy |
19 | CHILES, Rachael | Ocala Distance Project |
20 | MCGOWAN, Lila | Landrum Middle School |
21 | FOSTER, Leah | Hillsborough Harriers |
22 | FARRIS, Sydney | Ocala Distance Project |
23 | BARRERA, Ava | Miami Elite Track Club |
24 | ROBERTS, Ansley | Ocala Distance Project |
25 | FRADY, Lyla | Blue Heron Racing |
26 | BOUTWELL, Leah | Florida High School |
27 | HICKMON, Toula | Gulf Coast Runners Youth Team |
28 | MALICK-BELTRAN, Jade | Gulf Coast Runners Youth Team |
29 | MALDONADO, Sophia | Tavares Middle School |
30 | SANTANA, Valentiana | Atlantic Christian Academy |
Lane | Athlete | Team |
---|---|---|
1 | TOMASIC, Annabella | Unattached |
2 | JOHNSON, Sydney | No Excuses RC |
3 | HARTLEY, Avery | No Excuses RC |
4 | STAM, Sofia | Bolles HS |
5 | WILLIAMS, Peyton | Dillard HS |
6 | THOMAS, Cheyenne | Tavares Middle School |
7 | MERCER, Lainee | Hillsborough Harriers |
8 | BRICE, Kate | Episcopal School of Jacksonville |
9 | JUDY, Rachel | Unattached |
10 | DELANEY, Eva | No Excuses RC |
11 | CERASI, Peyton | Indian Trails Middle School |
12 | KRUEGER, Stella | Episcopal School of Jacksonville |
13 | PALEKAR, Alex | Boca Warriors Track Club |
14 | SUMMERS, Mary | Seven Rivers Christian School |
15 | GRIFFIN, Scarlett | Emerald Coast Middle School |
16 | GAONA-ZELAYA, Natalia | Wesley Chapel New Tampa Mustangs |
17 | SIKES, Charlotte | Unattached |
18 | PEREZ, Alessandra | Miami Elite Track Club |
19 | GERVAIS, Avery | The Master's Academy (Oviedo) |
20 | LEWIS, Nicole | Miami Elite Track Club |
21 | WILCOX, Katelin | Hillsborough Harriers |
22 | LOUIE, Alex | Berkeley Prep HS |
23 | LONGMIRE, EK | No Excuses RC |
24 | GYURICH, Gianna | The Elite Runner Fort Myers |
25 | HERNANDEZ, Daniela | Cyclone Track and Field |