# | FLYRA | 11.83 | Cynteria James | Down South Extreme | 5/11/2019 |
Lane | Athlete | Team |
---|---|---|
1 | WILLIAMS, Teaghen | Tampa Xpress Track Club |
2 | PATTERSON, Talisse | Springfield Middle School |
3 | BARBARY, Lenee | West Pembroke Pines Optimist Tra |
4 | THOMAS, Preciana | CUCO TRACK CLUB |
5 | BOSWELL, Kamryn | Lake Asbury Junior High |
6 | NELSON, Jaide | Lecanto Middle School |
7 | SCOTT, Jaedah | Bullard Elite Track Team |
8 | GOODEN, Ziannah | Soldier City |
Lane | Athlete | Team |
---|---|---|
1 | JONES, Timony | KIPP BCA |
2 | WALKER, Bria | FSG Athletics |
3 | ROMELUS, Clara | Calvary Christian Academy (Ft. L |
4 | MARTINEZ, Amya | River City FINISH |
5 | BURGESS, Lauryn | Admiral Farragut Academy |
6 | ADDISON, Braniyah | Lake Asbury Junior High |
7 | BONAZI, Vianneyli | Victory Track Club |
8 | MCMILLAN, TIMIA | Oakleaf Junior High School |
Lane | Athlete | Team |
---|---|---|
1 | GILYARD, Skyler | Unattached |
2 | GRAHAM, Bella | Bolles HS |
3 | SOTO, JAZMINE | Unattached |
4 | BURTON, Mikayla | Fort Myers Middle Academy |
5 | FLOWERS, Andrea | Blountstown HS |
6 | VALLE, Alexie | Unattached |
7 | BRENNAN, Amiya | Strong Arm Elite Track Club |
8 | HOOD, Nadia | Supreme Performance Athletics |
Lane | Athlete | Team |
---|---|---|
1 | BURTON, Mikayla | Olympia Track Club |
2 | FRANCE, Jasmine | Booker Middle School |
3 | MCQUEEN, Zoriah | Quiet Storm |
4 | THOMAS, Taylor | Springfield Middle School |
5 | PATTERSON, Da'Nav | Power House Athletics |
6 | PHILLIPS, Ma'Niah | Mpowered Athletix TC |
7 | PULLEN, Piper | St. Stephens Episcopal School |
8 | OVERTON, Taylor-Nicole | A.D. Henderson University School |
Lane | Athlete | Team |
---|---|---|
1 | LOVETT, Serenity | Supreme Performance Athletics |
2 | BING, Kalia | River City FINISH |
3 | DOMINGUE, Jewel | Fast Lane Track Club |
4 | GARDNER, Sacori | Fairview Middle School |
5 | DOWNING, Jordyn | FSG Athletics |
6 | SMITH, Namarrah | Speed Starz Track Club |
7 | BELFORT, Kyara | Calvary Christian Academy (Ft. L |
8 | CLEMENTS, Tahjai' | Tavares Middle School |
Lane | Athlete | Team |
---|---|---|
1 | BRADLEY, TENIYAH | Supreme Performance Athletics |
2 | ROBINSON, DESTINY | Supreme Performance Athletics |
3 | CASTELL, Peyton | Power House Athletics |
4 | WAITE, Vanessa | Power House Athletics |
5 | SIMMONS, Ra'nasia | Lake Wales Fury Elite |
6 | REED, Dasia | DC ELITE |
7 | RICHARDSON, Jamaria | Pahokee Elite |
8 | WOOLCOCK, Arianna | FSG Athletics |