\
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
3 | WASHINGTON, Marvell | R.C. Striders Track Club | NT | ||
4 | DARDEN, Stephen | Unattached | NT | ||
5 | RALL, Kayden | Blues Track Club of Greater St | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | ALLEN, Jaylen | St. Louis Express Track Club | NT | ||
2 | RUSH, Monterrion | St. Louis Saints | NT | ||
3 | ALEXANDER, Devon | Ultimate Speed Academy | NT | ||
4 | BINION, Nassir | U. City Xplosion Track & Field | NT | ||
5 | MOORE, Demaury | U. City Xplosion Track & Field | NT | ||
6 | BROWN III, Allen | Herbert Hoover | NT | ||
7 | MUELLER, Wyatt | Quincy Track Club | NT | ||
8 | JOHNSON, Christopher | St. Louis Express Track Club | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | CHAMBERS, Amir | Scorpions | NT | ||
2 | UTSEY, Jeremyah | Herbert Hoover | NT | ||
3 | GEORGE, Jason | Tallawah Track and Field | NT | ||
4 | HUGHES, Adrian | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
5 | DIXON, Marques | Dashers Track Club | NT | ||
6 | ANTHONY, Dontea | Ultimate Speed Academy | NT | ||
7 | VIA, Gavin | St. Louis Express Track Club | NT | ||
8 | WILLIS, Amari | Blues Track Club of Greater St | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | LEMEN, Tyler | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
2 | SMITH, Rashad | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
3 | STORMAN, Chase | Ultimate Speed Academy | NT | ||
4 | HUMPHRIES III, Roger | St. Louis PAL Jaguars | NT | ||
5 | CODY-JACKSON, Caleb | Ultimate Speed Academy | NT | ||
6 | LEE JR, Daniel | Herbert Hoover | NT | ||
7 | JONES, Anthony | Herbert Hoover | NT | ||
8 | ANTHONY, Deontea | Ultimate Speed Academy | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | WILLIAMS, Quaran | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
2 | PARR JR, Michael | Ultimate Speed Academy | NT | ||
3 | MCFIELD GALMORE, Mehki | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
4 | WARD, Javontae | St. Louis PAL Jaguars | NT | ||
5 | MILLER, Branden | Ultimate Speed Academy | NT | ||
6 | OLIPHANT, Jacobi | Ultimate Speed Academy | NT | ||
7 | JOINER, Christian | Dashers Track Club | NT | ||
8 | ANDERSON, James | Herbert Hoover | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | SMITH, Aneas | Unattached | 1:11.00 | ||
2 | KOONS, Parker | Ultimate Speed Academy | 1:03.00 | ||
3 | COOK, Trey | Blues Track Club of Greater St | 58.51 | ||
4 | TRICE, Joshua | Ultimate Speed Academy | 58.27 | ||
5 | WINGO, Ryan | St. Louis Express Track Club | 58.51 | ||
6 | BROWN, Mekhi | Ultimate Speed Academy | 1:02.41 | ||
7 | SHANNON, Brandon | St. Louis Express Track Club | 1:05.00 | ||
8 | CLOUSON, Demarco | Missouri Elite Sports Club | NT |