\
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
3 | JONES, Kaitlyn | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
4 | JACKSON, Autumn | St. Louis PAL Jaguars | NT | ||
5 | PATRICK, Daya | St. Louis PAL Jaguars | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
2 | BECKWITH, Makaila | Dashers Track Club | NT | ||
3 | CARTER, Raionna | Herbert Hoover | NT | ||
4 | FUTRELL, Ti'Lan | St. Louis Saints | NT | ||
5 | ROSE, Vivienne | Mustangs Track Team | NT | ||
6 | WILLIAMS-WEBB, Imaure | St. Louis Saints | NT | ||
7 | EARNHEART, Kelsey | St. Louis Express Track Club | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | CARTER, Shaniece | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
2 | BINION, Zoe | U. City Xplosion Track & Field | NT | ||
3 | ROBINSON, Gabrielle | Ultimate Speed Academy | NT | ||
4 | DIXON, Summer | Missouri Elite Sports Club | NT | ||
5 | HILL, Madison | St. Louis Express Track Club | NT | ||
6 | MOORE, Raven | Ultimate Speed Academy | NT | ||
7 | PRATT, Kimora | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
8 | WALKER, Nya | St. Louis PAL Jaguars | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | WILLIAMS, Mariah | U. City Xplosion Track & Field | NT | ||
2 | MURPHY, Madison | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
3 | LOVE, Kemorah | Herbert Hoover | NT | ||
4 | ACKMAN, Averee | Cleats of Fire | NT | ||
5 | SIMMONS, Alandyn | St. Louis Saints | NT | ||
6 | MIXON, Dra’Niah | St. Louis PAL Jaguars | NT | ||
7 | TAYLOR, Jada | R.C. Striders Track Club | NT | ||
8 | JOHNSON, Imani | St. Louis Express Track Club | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | TILLER, Takia | Unattached | NT | ||
2 | STIDHAM, Skylar | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
3 | TOLAR, Samaria | Dashers Track Club | NT | ||
4 | MURRAY, Laila | U. City Xplosion Track & Field | NT | ||
5 | SMITH, Amari | Herbert Hoover | NT | ||
6 | TATE-PATTERSON, Khamora | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
7 | ROSS, Brielle | Ultimate Speed Academy | NT | ||
8 | WILLIAMS, Kristian | R.C. Striders Track Club | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | STAMPS, Ryann | Unattached | NT | ||
2 | LANTON, Sydney | Unattached | NT | ||
3 | PERKINS, Jamya | St. Louis Saints | NT | ||
4 | MILLER, Taylor | Ultimate Speed Academy | NT | ||
5 | BOOKER, Marchaela | St. Louis PAL Jaguars | NT | ||
6 | MARTIN, Kyshyra | R.C. Striders Track Club | NT | ||
7 | JOHNSON, Kori | R.C. Striders Track Club | NT | ||
8 | CHUNN, Calise | Ultimate Speed Academy | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | THOMAS, Camina | St. Louis PAL Jaguars | NT | ||
2 | CANADAY, Zabrielle | Herbert Hoover | 14.30 | ||
3 | ROGERS, Mekenzie | St. Louis Express Track Club | 13.20 | ||
4 | ALLEN, Tamari | Blues Track Club of Greater St | 12.70 | ||
5 | WHITE, Marvelous | Unattached | 13.19 | ||
6 | JONES, Autumn | Herbert Hoover | 14.30 | ||
7 | KEYS HILL, Shyneice | Dashers Track Club | 15.22 | ||
8 | LACEY, Kennedy | Madison County Beasts Athletic | NT |