\
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
3 | ELEY, Jahrry | St. Louis Express Track Club | NT | ||
4 | BILLINGSLEY, Kynnedi | Scorpions | NT | ||
5 | WHITE, Damia | Herbert Hoover | NT | ||
6 | TYUS, Honesty | Ultimate Speed Academy | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | WHITSON, Stacee | Dashers Track Club | NT | ||
2 | BROOKS, Ashton | St. Louis PAL Jaguars | NT | ||
3 | WOODHOUSE, Kyndal | Dashers Track Club | NT | ||
4 | WOODARD, Rhyan | U. City Xplosion Track & Field | NT | ||
5 | PRICE, Kylie | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
6 | CAMPBELL, Gabrielle | Ultimate Speed Academy | NT | ||
7 | TILLMAN, JaRiyah | Dashers Track Club | NT | ||
8 | WILLIAMS, Jael | Blues Track Club of Greater St | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | USERY, Keilyn | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
2 | ROSE, Cecelia | Mustangs Track Team | NT | ||
3 | LEWIS, Marley | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
4 | WRIGHT, Lisa | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
5 | WILLIAMS, Jamsmine | St. Louis Express Track Club | NT | ||
6 | DAVIS, Gabrielle | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
7 | SANDERS, Justyce | R.C. Striders Track Club | NT | ||
8 | MARONEY, Kinnedi | Ultimate Speed Academy | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | HINES, Kayla | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
2 | BUCKELS, Mackenzie | Herbert Hoover | NT | ||
3 | SULLIVAN, Mya | Ultimate Speed Academy | NT | ||
4 | RUTHERFORD, Paeyton | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
5 | YOUNG, Saniyah | Dashers Track Club | NT | ||
6 | CARTER, Chrischelle | U. City Xplosion Track & Field | NT | ||
7 | BINION, Mckensie | U. City Xplosion Track & Field | NT | ||
8 | TERRELL, Sophia | Blues Track Club of Greater St | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | CARTER, Narissa | U. City Xplosion Track & Field | NT | ||
2 | SMITH, Camora | R.C. Striders Track Club | NT | ||
3 | STEWART, Loneea | St. Louis Express Track Club | NT | ||
4 | OMOTOLA, Talia | Ultimate Speed Academy | NT | ||
5 | BREWER, Melanie | Herbert Hoover | NT | ||
6 | MCLEMORE, Zachariah | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
7 | IVY, Annalise | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
8 | CLARK, Ava | Dashers Track Club | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | WALLACE, Deasia | Ultimate Speed Academy | NT | ||
2 | WIENEKE, Amirah | Madison County Beasts Athletic | NT | ||
3 | GILLON, Zoriah | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
4 | SANDERS, Taavi | St. Louis Express Track Club | NT | ||
5 | COLEMAN, Zoe | St. Louis PAL Jaguars | NT | ||
6 | JAMES, Krishten | Blues Track Club of Greater St | NT | ||
7 | MAYS, Leah | Madison County Beasts Athletic | NT | ||
8 | MURRAY, Davyrelle | Missouri Elite Sports Club | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | MAYBERRY, Ryan | Blues Track Club of Greater St | 1:16.90 | ||
2 | DICKERSON, Dream | Unattached | 1:16.00 | ||
3 | SMITH, Havyn | Blues Track Club of Greater St | 1:14.28 | ||
4 | HURD, Olivia | Blues Track Club of Greater St | 1:11.68 | ||
5 | HAYNES, Kennedie | Unattached | 1:13.00 | ||
6 | GRAY, Ariaha | Blues Track Club of Greater St | 1:16.00 | ||
7 | HOLMES, Addison | Ultimate Speed Academy | 1:16.27 | ||
8 | TRICE, Taylor | Ultimate Speed Academy | 1:20.00 |