Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | SHIELDS, Dyi-Mond | Northside Christian | 1:01.17 |
2 | JACK, Zayne | George M. Steinbrenner HS | 1:00.02 |
3 | GADSON, Ken'naria | George M. Steinbrenner HS | 59.17 |
4 | BENJAMIN, Shaniya | Alonso HS | 57.93 |
5 | BIGOS, Yuriah | East Bay HS | 57.98 |
6 | GADSON, Serena | George M. Steinbrenner HS | 59.29 |
7 | WILSON, Tytiana | Northside Christian | 1:00.73 |
8 | FLAKE, Brianna | Armwood HS | 1:01.18 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | YOUNG, Carson | Tampa Prep | 1:07.94 |
2 | DAY, Erykah | Wharton HS | 1:05.88 |
3 | MERCER, Faith | Wesley Chapel HS | 1:02.47 |
4 | GADSON, Ken'naria | George M. Steinbrenner HS | 54.57 |
5 | TORRES, Aliyah | Alonso HS | 1:02.00 |
6 | IKEGWU, Chigozie | Osceola HS (Seminole) | 1:05.50 |
7 | HALL, Taiyanna | Wiregrass Ranch HS | 1:07.91 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | ACKLEY-BURNETT, Felicity | Osceola HS (Seminole) | 1:08.10 |
2 | MATOS DIAZ, Jeanlee | Freedom HS (Tampa) | 1:06.02 |
3 | RANSOM, Sharielle | Tampa Bay Tech HS | 1:02.77 |
4 | BENJAMIN, Shaniya | Alonso HS | 56.12 |
5 | TATE, Lauryn | Carrollwood Day School | 1:01.72 |
6 | RAMSEY, Olivia | Tampa Catholic HS | 1:05.03 |
7 | MCCREE, Nayreli | George M. Steinbrenner HS | 1:07.72 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | BRIDGEWATER, Chelsi | Wharton HS | 1:08.22 |
2 | BRICE, Kayla | Carrollwood Day School | 1:06.08 |
3 | PETERKIN, Azauni | Strawberry Crest HS | 1:03.16 |
4 | GADSON, Serena | George M. Steinbrenner HS | 56.36 |
5 | BOGER, Vyctoria | Wesley Chapel HS | 1:00.85 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | VO, Anna | St. Petersburg HS | 1:08.26 |
2 | MATTHEW, Stefanie | Lakewood HS | 1:06.22 |
3 | JONES, Madison | Riverview HS | 1:03.30 |
4 | LIGHTSEY, Ireoina | Gibbs HS | 58.95 |
5 | WILSON, Tytiana | Northside Christian | 1:00.58 |
6 | GRUNDY, Brianni | Newsome HS | 1:04.57 |
7 | FIORENTINO, Bella | Wiregrass Ranch HS | 1:07.12 |
8 | MAHER, Jackie | Cypress Creek Middle High School | NT |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | KERR, Natasha | Tampa Bay Tech HS | 1:08.47 |
2 | LESTER, Abigail | Palmetto Senior HS | 1:06.63 |
3 | HAGANS, Rachel | Tampa Catholic HS | 1:03.88 |
4 | SHIELDS, Dyi-Mond | Northside Christian | 59.46 |
5 | FLAKE, Brianna | Armwood HS | 59.86 |
6 | CURTIS, Donasia | East Bay HS | 1:03.88 |
7 | TEDESCHI, Angelina | Wharton HS | 1:07.02 |
8 | BONNELLY, Yanializ | Springstead HS | 1:09.63 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | BROADNEX, Ariana | Wharton HS | 1:08.40 |
2 | RAMOS, Daniela | Tampa Bay Tech HS | 1:06.67 |
3 | SUTTON, Abby | Newsome HS | 1:04.20 |
4 | BIGOS, Yuriah | East Bay HS | 59.50 |
5 | JACK, Zayne | George M. Steinbrenner HS | 59.52 |
6 | THOMAS, Janessa | Alonso HS | 1:04.59 |
7 | CHINEA, Jocelyn | Carrollwood Day School | 1:07.01 |
8 | FARAONE, Isabelle | St. Petersburg HS | 1:09.28 |