Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | LITTLE JR, Aaron | St Pete Nitro Track Club | 15.20 |
2 | STALLING, Andre | St Pete Nitro Track Club | 15.10 |
3 | SPANN, Ryan | St Pete Nitro Track Club | 15.03 |
4 | RYAN JR, Patrick | Olympia Track Club | 14.88 |
5 | REESE, Solomon | St Pete Nitro Track Club | 15.03 |
6 | SMITH, Ty'Shon | St Pete Nitro Track Club | 15.03 |
7 | MOHR, Prodigy | St Pete Nitro Track Club | 15.14 |
8 | FLUELLEN, Dabar | Space Coast Striders | 15.20 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | WALLACE JR, Phillip | W G T Tigers | 16.55 |
2 | FORD, Eugene | Eastside Xpress | 16.00 |
3 | LOWE, Michael | Eastside Xpress | 15.60 |
4 | SMITH, JR., Kevin | St Pete Nitro Track Club | 15.53 |
5 | PULLEY, Michael | Space Coast Striders | 15.60 |
6 | GRAHAM, Cashmere | MPowered Athletix | 15.77 |
7 | ADAMS, Caiden | Power House Athletics Track & | 16.40 |
8 | ALLEN, Amir | Power House Athletics Track & | 16.74 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | BEHAGEN, King | FLORIDA EAST COAST SUPERSONICS | 18.00 |
2 | ALSTON, Jameirr | Power House Athletics Track & | 17.50 |
3 | RICKERSON, Kayden | Daytona Express Inc | 17.00 |
4 | MANLEY, Joshua | Power House Athletics Track & | 16.89 |
5 | BUTLER, Keron | QUANTUM TRACK CLUB | 16.94 |
6 | SMITH, Chad | FLORIDA EAST COAST SUPERSONICS | 17.00 |
7 | WOMACK, Jacquavious | Power House Athletics Track & | 17.50 |
8 | DAUGHTRY, King | FLORIDA EAST COAST SUPERSONICS | 18.00 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | MCGEE, Mason | RealDealRunners407 | NT |
2 | SEMAJ, Alexander | E.O.T.O. ELITE | NT |
3 | TURNER, Zaiden | Lakeland Tigers | 19.83 |
4 | HARRIS, Cameron | NUSPEED II Track Club | 18.00 |
5 | WOOD, Daunte | FLORIDA EAST COAST SUPERSONICS | 18.97 |
6 | WHITE, Isaack | FLORIDA EAST COAST SUPERSONICS | NT |
7 | WILLIAMS, Levias | VAST Track Club | NT |
8 | STARKE, Jayce | Peak Performance Track Club (P | NT |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | DANGERFIELD, Emile | Force One Track | NT |
2 | RHUE, Michael | Force One Track | NT |
3 | SMITH, Alonzo | W G T Tigers | NT |
4 | BRADLEY, Zamar | Endurers 4 Christ | NT |
5 | MCMILLAN, Dominic | EVOLUTION SPEED TRACK CLUB | NT |
6 | EPPS JR, Curtaveyous | Florida Elite/Matrix | NT |
7 | EPPS, Jaylien | Big Lake Track | NT |
8 | VALDES-PAGE, Amare | Endurers 4 Christ | NT |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | GREEN, JaMarkus | Endurers 4 Christ | NT |
2 | DOWDELL, Dwaine | Big Lake Track | NT |
3 | GANTT, Caleb | Force One Track | NT |
4 | BELL, Justin Jhamere | Power House Athletics Track & | NT |
5 | MINOR, Markeuis | Power House Athletics Track & | NT |
6 | MARTIN, Mekhi | W G T Tigers | NT |
7 | KNIGHT JR, Christopher | W G T Tigers | NT |