Lane | Athlete | Yr. | Team | Note |
---|---|---|---|---|
1 | HAMILTON, Deon'dre | JR | Villages | |
2 | SANCHEZ, Tony | SO | P. K. Yonge | |
3 | RABESS, Antwane | SR | Eustis | |
4 | JOYNER, Kaiden | JR | Lecanto | |
5 | LANIER, Bruce | SO | Citrus | Hernando Kiwanis Invite |
6 | ROBINSON, Tyreike | SO | Belleview | Buffalo Invitational One |
7 | SCOZZAFAVA, Trevan | FR | Citrus | Hernando Kiwanis Invite |
8 | CONLEY, Jamarquis | SO | Umatilla | Villages Home Meet Two 2023 |
9 | DUNOIS, D'angello | JR | Citrus | Doug Patton Invite |
10 | SCHMIDT, Michael | SO | Weeki Wachee | Hernando Kiwanis Invite |
11 | EUGENE, Nervon | SO | Leesburg | Fellowship of Christian Athletes - Lake County Quad Meet |
12 | GUNN, Zeke | FR | Orlando Christian Prep | Freedom Developmental Track Meet 2023 |
13 | FOGAH, Kymani | FR | Eustis | Fast on the First Sponsored By Wildwood High School |
14 | PENLEY, Noah | FR | Umatilla | Bishop Moore - Larry Kelly Invitational 2023 |
15 | BERNAL, Santiago | SO | Orlando Christian Prep | Falcon Friday Night 13 |
16 | OWUSU, King | FR | Orlando Christian Prep | Dr. Phillips Pre-Season Invitational |
17 | CABEZUDO, Adrian | JR | Weeki Wachee | Hernando Kiwanis Invite |
18 | GRAY, Troy | FR | Villages | Villages Home Meet Two 2023 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Note |
---|---|---|---|---|
1 | MORANT JR, Javarius | 8 | P. K. Yonge | The Bolles Bulldog Classic |
2 | STOKES, Malekhi | FR | Leesburg | Wildwood Pre Season Warm Up |
3 | WRIGHT, Malachi | SR | Eustis | Bishop Moore - Carl Friedland Memorial Track Invite 2023 |
4 | OWENS, Cordarius | JR | Springstead | Springstead Invite |
5 | VONDERHAAR, Nathan | SO | Lecanto | Springstead Invite |
6 | BROWN, Trevor | JR | P. K. Yonge | Wildwood Pre Season Warm Up |
7 | JEWETT, Kenneth | FR | Villages | Villages Home Meet Two 2023 |
8 | GIBSON, Doby | JR | South Sumter | 1A and 2A Open At Wildwood High School |
9 | PAPA, Logan | SO | Weeki Wachee | Hernando Kiwanis Invite |
10 | HALL, Aden | SO | Leesburg | George Janan SC Invitational M |
11 | MCCAZZIO, Connor | SO | Springstead | Springstead Invite |
12 | GILBERT, Caidell | SR | Springstead | Hernando Kiwanis Invite |
13 | EVERETT, Jordan | SR | South Sumter | Farm Bureau Weeki Wachee Invitational 2023 |
14 | BENN, Mekhi | SR | Umatilla | Villages Home Meet Two 2023 |
15 | WALKER, Kareem | JR | Belleview | Father Pat Classic at Trinity Catholic |
16 | GAINER, Darius | SR | Lecanto | Early Hawk Invitational |
17 | JOHNSON, Rashad | SO | South Sumter | 1A and 2A Open At Wildwood High School |
18 | ROBINSON, Albert | 7 | P. K. Yonge |