Athlete | Age | Team | Seed | |
---|---|---|---|---|
1 | KOTARSKI, Cruz | Garibaldi Secondary | NT | |
2 | ARMOUR, Cade | Samuel Robertson Technical | NT | |
3 | ARNOLD, Kyler | Heritage Woods | NT | |
4 | ATTIMAH, Peter | Burnaby South Secondary | NT | |
5 | ATTIMAH, Andrew | Burnaby South Secondary | NT | |
6 | ATTIMAH, James | Burnaby South Secondary | NT | |
7 | BELL, Jacob | Maple Ridge Secondary | NT | |
8 | BIDDELL, Edward | Archbishop Carney | NT | |
9 | BLAKE, Adrian | Pinetree Secondary | NT | |
10 | BRONFA, Marco | Archbishop Carney | NT | |
11 | CABILIN, Marlo | New Westminster Secondary | NT | |
12 | CAMBRIDGE, Brandon | Highroad Academy | NT | |
13 | CARELSE, Aiden | Maple Ridge Secondary | NT | |
14 | CHOI, Daniel | Terry Fox Secondary | NT | |
15 | COLANGELO, Tyson | Garibaldi Secondary | NT | |
16 | CONWAY, Dylan | PORT MOODY SECONDARY | NT | |
17 | CROSS, Teegan | Garibaldi Secondary | NT | |
18 | CROWE, Gene | Riverside | NT | |
19 | ELRICK, Davon | Riverside | NT | |
20 | EMLEY-GRAHAM, Jack | Maple Ridge Secondary | NT | |
21 | FEIGELSTOCK, Ivica | Archbishop Carney | NT | |
22 | FROESE, Jorick | Highroad Academy | NT | |
23 | GABITOV, Amal | Pinetree Secondary | NT | |
24 | GAERTNER, Sam | Highroad Academy | NT | |
25 | GAMLAK, Josiah | Highroad Academy | NT | |
26 | HAWES, Owen | Burnaby North | NT | |
27 | HUGDAHL, Kyle | South Delta Secondary | NT | |
28 | HUI, Timothy | Heritage Woods | NT | |
29 | KLINE, Cameron | South Delta Secondary | NT | |
30 | ABDUL JABBAR, Mohammed | Burnaby South Secondary | NT | |
31 | LAMYIN, Alexander | South Delta Secondary | NT | |
32 | LAUGHLIN, Josh | GLENEAGLE | NT | |
33 | LUCAS, Peacock | Heritage Woods | NT | |
34 | MEDINA, Angelo | Burnaby South Secondary | NT | |
35 | MYUNG, Josh | Heritage Woods | NT | |
36 | NATAVIO, Gerard | Burnaby Central | NT | |
37 | NELSON, Sam | Pitt Meadows | NT | |
38 | OGHOMIENOR, Harry | BC Christian Academy | NT | |
39 | PRESINGULAR, Isaiah | Highroad Academy | NT | |
40 | PRIEBE, Francky | Highroad Academy | NT | |
41 | RANJIBAR, Parsa | Burnaby Central | NT | |
42 | REDA, Nils | PORT MOODY SECONDARY | NT | |
43 | RUDDLE-WEBB, Julio | South Delta Secondary | NT | |
44 | SAYMUNSKI, Sebastian | Burnaby Central | NT | |
45 | SMITH, Carter | Pitt Meadows | NT | |
46 | STEVENS, Dylan | Riverside | NT | |
47 | TAIT, Nicholas | Maple Ridge Secondary | NT | |
48 | TALISEN, Kyle | Burnaby Central | NT | |
49 | TAYLOR, Marcus | Burnaby Central | NT | |
50 | TEREFE, Youney | Burnaby South Secondary | NT | |
51 | TOEWS, Jonathan | South Delta Secondary | NT | |
52 | TSE, Josh | Burnaby North | NT | |
53 | UNDERWOOD, Emmit | Garibaldi Secondary | NT | |
54 | UPPAL, Arjun | Burnaby Central | NT | |
55 | VALDEZ, Joseph | New Westminster Secondary | NT | |
56 | VAN DER WERWE, Justin | Terry Fox Secondary | NT | |
57 | YAN, Stephen | Pinetree Secondary | NT | |
58 | YOGYOG, Sperdon | New Westminster Secondary | NT | |
59 | ZARABOZO, Ricardo | Burnaby South Secondary | NT |
Athlete | Age | Team | Seed | |
---|---|---|---|---|
1 | ABDUL JABBAR, Mohammed | Burnaby South Secondary | NT | |
2 | ARMOUR, Cade | Samuel Robertson Technical | NT | |
3 | ARNOLD, Kyler | Heritage Woods | NT | |
4 | ATTIMAH, Peter | Burnaby South Secondary | NT | |
5 | ATTIMAH, Andrew | Burnaby South Secondary | NT | |
6 | ATTIMAH, James | Burnaby South Secondary | NT | |
7 | BELL, Jacob | Maple Ridge Secondary | NT | |
8 | BIDDELL, Edward | Archbishop Carney | NT | |
9 | BLAKE, Adrian | Pinetree Secondary | NT | |
10 | BRONFA, Marco | Archbishop Carney | NT | |
11 | CABILIN, Marlo | New Westminster Secondary | NT | |
12 | CAMBRIDGE, Brandon | Highroad Academy | NT | |
13 | CARELSE, Aiden | Maple Ridge Secondary | NT | |
14 | CHOI, Daniel | Terry Fox Secondary | NT | |
15 | COLANGELO, Tyson | Garibaldi Secondary | NT | |
16 | CONWAY, Dylan | PORT MOODY SECONDARY | NT | |
17 | CROSS, Teegan | Garibaldi Secondary | NT | |
18 | CROWE, Gene | Riverside | NT | |
19 | ELRICK, Davon | Riverside | NT | |
20 | EMLEY-GRAHAM, Jack | Maple Ridge Secondary | NT | |
21 | FEIGELSTOCK, Ivica | Archbishop Carney | NT | |
22 | FROESE, Jorick | Highroad Academy | NT | |
23 | GABITOV, Amal | Pinetree Secondary | NT | |
24 | GAERTNER, Sam | Highroad Academy | NT | |
25 | GAMLAK, Josiah | Highroad Academy | NT | |
26 | HAWES, Owen | Burnaby North | NT | |
27 | HUGDAHL, Kyle | South Delta Secondary | NT | |
28 | HUI, Timothy | Heritage Woods | NT | |
29 | KLINE, Cameron | South Delta Secondary | NT | |
30 | KOTARSKI, Cruz | Garibaldi Secondary | NT | |
31 | LAMYIN, Alexander | South Delta Secondary | NT | |
32 | LAUGHLIN, Josh | GLENEAGLE | NT | |
33 | LUCAS, Peacock | Heritage Woods | NT | |
34 | MEDINA, Angelo | Burnaby South Secondary | NT | |
35 | MYUNG, Josh | Heritage Woods | NT | |
36 | NATAVIO, Gerard | Burnaby Central | NT | |
37 | NELSON, Sam | Pitt Meadows | NT | |
38 | OGHOMIENOR, Harry | BC Christian Academy | NT | |
39 | PRESINGULAR, Isaiah | Highroad Academy | NT | |
40 | PRIEBE, Francky | Highroad Academy | NT | |
41 | RANJIBAR, Parsa | Burnaby Central | NT | |
42 | REDA, Nils | PORT MOODY SECONDARY | NT | |
43 | RUDDLE-WEBB, Julio | South Delta Secondary | NT | |
44 | SAYMUNSKI, Sebastian | Burnaby Central | NT | |
45 | SMITH, Carter | Pitt Meadows | NT | |
46 | STEVENS, Dylan | Riverside | NT | |
47 | TAIT, Nicholas | Maple Ridge Secondary | NT | |
48 | TALISEN, Kyle | Burnaby Central | NT | |
49 | TAYLOR, Marcus | Burnaby Central | NT | |
50 | TEREFE, Youney | Burnaby South Secondary | NT | |
51 | TOEWS, Jonathan | South Delta Secondary | NT | |
52 | TSE, Josh | Burnaby North | NT | |
53 | UNDERWOOD, Emmit | Garibaldi Secondary | NT | |
54 | UPPAL, Arjun | Burnaby Central | NT | |
55 | VALDEZ, Joseph | New Westminster Secondary | NT | |
56 | VAN DER WERWE, Justin | Terry Fox Secondary | NT | |
57 | YAN, Stephen | Pinetree Secondary | NT | |
58 | YOGYOG, Sperdon | New Westminster Secondary | NT | |
59 | ZARABOZO, Ricardo | Burnaby South Secondary | NT |